[01.07.2018] Günün Oyunu: Solitaire Cooking Tower

[01.07.2018] Günün Oyunu: Solitaire Cooking Tower

Memurların gizliden gizliye solitaire oynadığı günlerden sonra dünyaca ünlü oyun çok fazla değişime uğradı.

teknik destek

Solitaire Cooking Tower, ezbere bildiğinizi düşündüğümüz gibi oynanıyor olsa da, kazandığınızdan ekranınızın köşelerinden seken kartlar ve havai fişiklerden fazlasıyla ödüllendireleceksiniz.

Kart oyunun farklı bir versiyonu olan yapımda biriktirdiğiniz puanlarla fast food restoranları açabilirsiniz. Sosisli dükkanıyla başlayacak olan maceranız oyunları oynamaya devam ettikçe farklı seviyelere yükselecek. Dükkanın üst katında dolaşan inşaat işçileri çalışmaya başlayacak ve taco restoranının temelleri atılmış olacak.

[01.07.2018] Günün Oyunu: Solitaire Cooking Tower

Oynadıkça, sushi restoranı, Çin restoranı ve çeşit çeşit restoranların kilidini açacaksınız. Oyunun blues tarzındaki müzikleriyse restoran krallığınızı genişletmeniz için ilham kaynağı olacak.

Oyunda para biri olarak yıldız ve jetonlar kullanıyor; bunları elde edebilmek içinse oyunları, günlük görevleri veya belirli bir süre içinde birkaç oyun kazanmak gibi hedefleri bitirmeniz gerekiyor. Jetonlarla menüye yeni seçenekler dahil edebilir, yıldızları da kart destenizi geliştirmek için kullanabilirsiniz.

Solitaire Cooking Tower, ilkokul arkadaşınızla yıllar sonra karşılaşma tadı veren bir oyun deneyebiliriz.

müşteri hizmetleri