Şimdi yükleniyor

100 Dolara Satılan Sahte iPhone X’in Kutu Açılımı

iPhone X Kutu Açılımı Sahte

100 Dolara Satılan Sahte iPhone X’in Kutu Açılımı

Son Güncelleme tarihi 18 Eylül 2017 by Müşteri hizmetleri

Apple, 999 dolardan başlayan yeni amiral gemisi iPhone X’i tanıttı ve en yeni iPhone modelini henüz piyasaya sürmedi. Yeni iPhone modeli hakkında merak ettiğimiz her şeyi tüm detayları ile sızdıran Çinliler boş durmayıp iPhone X’in sahtesini yaptılar ve satışa sundular bile. Öyle ki, sadece iPhone X’i değil iPhone 8’i de birebir benzer tasarım ile satışa sundular.

teknik destek

iPhone X’e geri dönecek olursak, biz bu yazımıza konu olan aygıtı iPhone X çakması değil China Edition iPhone X olarak isimlendiriyoruz.

Bu sahte iPhone X modeli, şimdiye kadar ki en pahalı sahte iPhone modeli olma ünvanına sahip. Çinliler, Apple’ın ürün fiyatlandırmasına orantılı bir arttırım yapmışlar diyebiliriz.

Kargo paketinden çıkan iPhone X’in kutusu neredeyse orijinal Apple iPhone X kutusu ile birebir aynı olduğunu görüyoruz. Tek dikkat çeken farklılık ise kutunun üst kapağında yer alan iPhone X’in çift kamerasının lenslerinin her ikisinin de aynı boyutta tasarlanmış olması. Normalde üstteki lens büyük alttaki lens küçük olmalı.

iPhone-X-Kutusu 100 Dolara Satılan Sahte iPhone X'in Kutu Açılımı

Kutunun arka tarafında yazan ürün ismi ise ilginç; iPhone 8 Plus. Kutunun içindeyse iPhone X yer alıyor. Muhtemelen bu sahte iPhone modelini Çinliler Apple’ın özel etkinliğinden önce üretmişler.

Kutunun içinde ise Apple’ın kutu içeriği politikası birebir taklit ediliyor. Apple stickerlarına kadar her şey birebir aynı.

iPhone-X-Kutu-İçeriği 100 Dolara Satılan Sahte iPhone X'in Kutu Açılımı

Kutunun içindeki aygıta gelecek olursak. Renk seçimi ne yazık ki gerçeği yansıtmıyor. Sadece Gümüş ve Uzay Grisi renklerde olan iPhone X’in kopyası siyah renkte. Ekran tasarımı ise orijinal iPhone X’inki gibi değil ve elbetteki 100 dolarlık bir kopya aygıttan bunu beklememek gerek. Aygıtın arka tarafında ise FCC etiketlerinin olmaması dışında hemen her şey aynı.

Sahte-iPhone-X-Görünümü 100 Dolara Satılan Sahte iPhone X'in Kutu Açılımı

Yazılım tarafındaysa iOS görünümlü Android aygıta eşlik ediyor. Cihazı açtığınızda ilk dikkatinizi çeken şey sanal ana ekran düğmesi. Orijinal iPhone X’de ana ekran düğmesi hiçbir şekilde mevcut değil.

Sahte-iPhone-X-Ana-Ekran 100 Dolara Satılan Sahte iPhone X'in Kutu Açılımı

Bu sahte iPhone X’in en özel yanı App Store’a yakın şekilde dizayn edilen Google Play Store.

iPhone-X-Google-Play-Store 100 Dolara Satılan Sahte iPhone X'in Kutu Açılımı

Diğer yerleşik uygulamalar tarafında da güzel bir tasarım uyarlaması söz konusu.

Elbetteki her ne olursa olsun, SAR değerleri nedeniyle sağlığınız için sadece sahte iPhone X’den değil tüm sahte ürünlerden uzak durmalısınız. Bu nedenle ürüne ait satın alma linkini paylaşmıyoruz. Ayrıca kutu açılımına ait videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz;

teknik destek

2 yorum

comments user
mustafa seraslan

kimse
almasın beyın tımoruna yol acıyor ve bır cok hastalıgın davetcısı bu cakma telefonlar saglık onayı yok bunların..

    comments user
    asdasd

    kafanmı güzel la yoruma bak kjah

Yorumlar kapalı.