12 Eylül’deki Apple Özel Etkinliğinden Neler Bekliyoruz?

Apple Özel Etkinliği 12 Eylül

2017 yılına kadar birçok Apple ürünü planlama aşamasındaydı ve bunların bir kısmını gördük ama en özellerini ve büyük çoğunluğunu 12 Eylül’deki Apple özel etkinliğinde göreceğiz. Peki, 12 Eylül’deki Apple özel etkinliğinden neler bekliyoruz? Bu yazıda, etkinlik ile ilgili detayları ve etkinlikten neler beklediğimiz hakkında her şeyi bulabilirsiniz.

teknik destek

Apple Özel Etkinliği Nerede ve Ne Zaman?

Apple, her yıl Eylül ayında özel bir etkinlik yapar ve bu aydaki etkinliğin merkezini genelde iPhone oluşturuyor. Bu yılki Eylül ayı Apple özel etkinliğinin temelini sadece iPhone değil, iPhone’un 10. yıldönümüne özel üç iPhone modeli oluşturacak. Bununla birlikte, 4K aktarım özelliğine sahip 5. nesil Apple TV, Apple Watch Series 3‘ün de etkinlikte tanıtılmasını bekliyoruz. Son olarak, elbetteki iOS 11, macOS High Sierra, watchOS 4 ve tvOS 11‘in GM yani genel sürümlerinin yayınlanma tarihleri de etkinlikte duyurulacak.

Apple’ın Eylül ayı özel etkinliği, 12 Eylül 2017 Salı günü, Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak. Etkinlik, Apple Park yerleşkesindeki Steve Jobs Theatre’da gerçekleştirilecek.

Etkinlikte Apple’dan Görmeyi Beklediklerimiz

iPhone 8 Konsept

Apple’ın etkinlik için listesi oldukça kabarık olabilir ancak biz etkinliğe hızlı bir bakış atabilmeniz için beklentilerimizi sizlerle kısa kısa paylaşıyoruz.

  • iPhone X veya iPhone 8: Uçtan uca OLED ekranlı, yüz tanıma, kablosuz şarj ve daha pek çok gelişmiş özelliğe sahip, iPhone’un 10. yıldönümüne yakışır bir premium iPhone modeli.
  • iPhone 8/7s ve iPhone 8 Plus/7s Plus: Özelleştirilmiş tasarım ve kablosuz şarj ile geliştirilmiş iPhone’lar.
  • Apple Watch Series 3: Kendi 4G modemine sahip yeni Apple Watch modeli.
  • 5. nesil Apple TV: Daha yüksek görüntü aktarım kalitesi için 5. nesil Apple TV.
  • İşletim sistemlerinin yayınlanma tarihleri: iOS 11, macOS High Sierra, tvOS 4 ve watchOS 4’ün GM yani genel sürümlerinin yayınlanma tarihleri.

Etkinliği Canlı İzlemek

Apple, özel etkinliğini canlı yayın ile aktaracak (etkinlik sayfası). Bunun için Apple, 4. nesil Apple TV için Apple Events uygulamasını kullanabilirsiniz. Ek olarak, etkinliği iPhone, iPad, bilgisayarınız (Mac veya Windows 10 Edge ile) veya ikinci ve üçüncü nesil Apple TV aracılığıyla canlı olarak izleyebilirsiniz.

müşteri hizmetleri

1 Comment

  1. Aralık ayında piyasaya sürecekleri cihazlarla alakalı birkaç küçük bilgi apple glas (AR destekli gölük) ben yeni bir apple watch’ın geleceğini düşünmüyorum(niye yapsınki karşısında rakip yok) ve 5. nesil apple tv 4k içerikler hakkında konuşma external gpu hakkında biraz daha detay bilgiler apple bu işin içine girip mac’i oyun bilgisayarı yapabilir yeni bir monitör (5k üstü) kullanım klavuzundaki değişmeler(8k ve 10k hangi mac’ler ile uyumlu olacak? sorusunun cevabı) (4k airplay detayları 60fps de görüntü gelir mi hdmı 2.0 portu mu olacak gibi soruların cevabı) 4k netflix ve mac hakkında bir konuşa (belki)
    Dipnot tabiki en iyisini çinliler bilir

Comments are closed.