14 ve 18 Çekirdekli iMac Pro Beklenenden Daha Erken Gelebilir!

iMac Pro

Yeni iMac Pro geçtiğimiz hafta piyasadaki yerini aldı. Şu anda, iMac Pro siparişlerinin birkaç hafta içerisinde gönderilmeye başlanacağı bilgisi Apple Online Store’da yer alıyor ancak 14 ve 18 çekirdekli iMac Pro modellerinin gönderim süresi 5-7 hafta yani 2018 Ocak sonuna kalacak şekilde konumlandırıldılar.

teknik destek

14 ve 18 çekirdekli iMac Pro için 5-7 haftalık tahmini sipariş süresinin doğruyu yansıtmadığı yönünde gelen bilgiler var. Özellikle 14 çekirdekli iMac Pro’nun 9-10 Ocak’tan itibaren gönderimine başlanacağı söyleniyor. 14 ve 18 çekirdekli üst sınıf iMac modelini satın alan müşteriler için Apple Online Store’da listenene gönderim süresine göre güncellenmiş gönderim süresini görebildikleri belirtiliyor.

Muhtemelen, ilk iMac Pro siparişlerinin gönderimine başlanması ile yeni siparişler için gönderim süresinde önemli ölçüde iyileştirme yapılacak. 8 ve 10 çekirdekli iMac Pro sipariş veren ABD’deki ve Kanada’daki bazı müşterilerinin siparişlerinin cihaz gönderiminin yapılmaya başlandığını da belirtelim.

iMac Pro hala Apple Store’lardaki yerini alabilmiş değil ancak yeni iMac modelinin önümüzdeki günlerden itibaren Apple Store’lardaki yerini alacağını söyleniyor.

iMac Pro, zorlu iş süreçlerine sahip profesyonel kullanıcıları hedef alan, iş istasyonu sınıfı bir Mac modeli. iMac Pro, 18 çekirdekli Xeon W işlemciye, 128GB ECC RAM’e, 16GB HBM2 belleğe sahip AMD Radeon Pro Vega 64 ekran kartına ve 4 TB’a kadar SSD depolama alanına kadar destek sunuyor.

iMac Pro’nun ülkemiz için başlangıç fiyatı 26.999 TL. Yapılandırmalar ile bu rakamın 69.027 TL’ye kadar çıktığını söyleyelim.

müşteri hizmetleri