2016’nın En İyi 5 Phablet’i

0
img_0070
blank

Video izlemek, oyun oynamak mesaj ve maillere göz atmak için büyük ekran harikadır. Bir de kalemi varsa büyük ekranlı telefonlar sizin için kusursuz bir not defterine dönüşür. Bu yazımızda The Guardian’ın seçtiği en iyi 5 phabletin kısa bir değerlendirmesini yapacağız. Sıralama en iyi en kötü diye değil rastgele yapılmıştır.

blank

5iPhone 7 Plus

blank


Fiyat: £ 719

Apple, 2014’te satışa çıkardığı ilk phablet modeli olan iPhone 6 Plus’tan beri aynı tasarımı kullanıyor. iPhone, iPhone 6S Plus ile aynı parmak izi tarayıcısına sahip ancak artık su geçirmez ve daha iyi bir kameraya sahip.

Arkada bulunan çift kamera, etkili bir 2x zoom ve bazı fantazi efektler yaratmak için iki farklı mercek kullanan ana cazibe merkezi. Ana ekran tuşu artık hareket eden fiziksel bir tuş değil ancak küçük titreşimli Taptik Motoru ile size sanki bir tuş varmış izlenimi vererek iyi bir iş çıkarıyor.

iPhone 7 Plus ile birlikte kulaklık jackı kaldırıldı,. Müzik lightning portu ile dinleyebiliyor. Eski tip kulaklık kullananlar küçük bi adaptör taşımak zorundalar. Ayrıca müzik dinlerken şarj edilemez. Bataryası 1 günü rahatlıkla çıkarıyor.

iPhone 7 Plus, bu gruptaki diğer 5.5 inç akıllı telefonlara göre çerçeveden dolayı daha büyük. Eğer iOS’u seviyor ve büyük ekran tercih ediyorsanız iPhone 7 Plus sizin için iyi bir tercih olacaktır.

Önceki