İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2018 İphone modelleri Nasıl Olacak

2018 İphone modelleri  gelişmeye devam ediyor. Yeni yıla gireli sadece bir kaç ay olsa da haberler gelmeye başladı. iPhone 8, ve iPhone 8 Plus haberleri ve 2018 İphone modelleri modellerini sizler için inceledik.

teknik destek

2018 yılında da 3 İphone serisine devam edecek olan Apple bu yıl 3 yeni modelini tanıtacak. Bunlardan ilki İphone X olacak. İkincisi ise İphone X Plus 6,5-inç OLED ekrana sahip olacağı dedikoduları şimdiden gelmeye başladı. İphone X ve Plus’da da OLED ekran geleceği neredeyse kesin. TrueDepth kamera sistemi ile donatılmış olacak. Yani 2018 ev düğmesi ve Apple ‘ın amiral gemisi iPhone serisi dokunmatik kimlik parmak izi sensörü ile gelmeye hazırlanıyor.

2018 İphone modelleri

Apple maliyetleri kısmak ve daha uygun fiyatlı satışlar yapabilmek içinde bazı değişikliklere gidecek. Değişecek özelliklerden biri paslanmaz çelik çerçeve yerine bir alüminyum çerçeve olacak.

kablosuz şarj ile donatılmış gelebilir, tek bir lens-arka kamera olacak, ve ekran 3D dokunmatik desteklemiyor olabilir. Ancak bunlar kesin bir şekilde gelecek diyemiyoruz. Sızan bilgiler bu şekilde ilerleyen günlerde resmi ağızdan bir açıklama gelirse sizinle paylaşacağız.

Son kısımda ise fiyatlardan bahsedelim. Phone 8 ve iPhone 8 Plus $700 $800 olacak. Ancak bunlar tabiki ABD piyasasına göre fiyatlar. Türkiye’de ne kadar olacak ilerleyen günlerde öğreneceğiz.

teknik destek