2018 iPhone’lar Yeni Renklerle Geliyor

renk

2018 iPhone’lar Yeni Renklerle Geliyor

teknik destek <

2018 yılı içerisinde Apple’ın yeni iPhone modellerini piyasaya sunacağından bahsetmiştik. Üç farklı iPhone modeliyle birlikte gelen firmanın, yeni modellerinde hiçbir şekilde canlı renkler kullanmadığını görüyoruz. Bu nedenle önümüzdeki aylarda ortaya çıkacak üç farklı iPhone modeli de, farklı ve canlı renklere sahip olabilir.

Modellerde Çentik Olabilir

Apple, bu sene içerisinde çıkaracağı 3 farklı modelde de çentik uygulaması yapacak gibi görünüyor. Çünkü öngörülere göre firma, yeni modellerin diğer modellerden kısa sürede ayırt edebileceğini söylüyor. Bu nedenle cihazların hem renkleri, hem de çentik tasarımı biraz daha farklı olacak.

renk1

Analist Jun Zhang, son zamanlarda ortaya çıkan iPhone modellerine bakarak, ‘’Son zamanlardaki iPhone modellerinde farklı renkler ortaya konulmadı. Ayrıca yeni çıkacak üç modelin de hemen ayırt edilmesi yapılabilecek. Bu nedenle yeni modellerde hem çentik, hem de farklı ve canlı renkler bekliyoruz’’ açıklamasını yaptı.

Mavi, Pembe ve Sarı Renkler Geliyor

LCD ekran teknolojisiyle üretilecek olan yeni modellerin büyük ihtimalle pembe, sarı ve mavi renkleri satışa sunulacak. Son zamanlarda iPhone X gibi modellerde fazla renk seçeneği olmaması da, bu ihtimali günden güne kuvvetlendiriyor diyebiliriz.

Yeni üç modelin, WWDC 2018 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Şayet farklı renk seçenekleri gelirse, çentik kullanılırsa ve ekran yapısı LCD olarak belirlenirse, gerçekten de bu üç modeli diğerlerine göre daha kolay ayırt edebileceğiz.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.