Şimdi yükleniyor

2018 yılının en iyi 5 strateji oyunları (iOS ve Android)

2018 yılının en iyi 5 strateji oyunu (iOS ve Android)

2018 yılının en iyi 5 strateji oyunları (iOS ve Android)

Son Güncelleme tarihi 18 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

Strateji oyunları birbirinden karışık hamleleri olan ani kararlar verilmesi gereken oyun türlerini olarak bilinir. Bu yazımızda 2018 yılının en iyi 5 strateji oyunları hangileri bu yazımızda size bunları tanıtacağız.

teknik destek

Taktiler üreterek kazanmayı seven ve heyecan arayan oyuncular için strateji oyunları gerçekten vazgeçilmezdir. Bu yazımızda iOS ve Android için tasarlanan oyunlara göz atacağız.

2018 yılının en iyi 5 strateji oyunları

Banner Saga 2

Hikayeye dayalı bir oyun olan Banner Saga 2 zorlu bir dünyada duygusal bir yolculuk yapmak gibi Viking klanlarınızı düşman ülkelere götürerek zafer elde etmeye çalışıyorsunuz. Cesur davranmak ve liderlik etmek zorundasınız. Elinizdeki kaynakları akıllıca kullanmak ve hayatta kalmak için ustaca savaşlar çıkarmanız gerekiyor.

Geliştirici: Versus Evil            İndir: iOS | Android

Tür: RPG / Taktik Strateji       Fiyat: 36.99 TL (Android), 34.99 TL (iOS)

Lost Frontier

Savaş oyunlarında Batı temasını sevenler için gerçekten harika bir oyun Lost Frontier oyuncular birbirinden farklı ve güzel silahlara komuta edebiliyorlar.

Geliştirici: Mika Mobile         Download: iOS | Android

Tür: Platform oyunu   Fiyat: 2.99 $ (iOS), 10.99 TL (Android)

Legends of Callasia

Mobil cihazlara uygun ve hızlı bir oyun olan Legends of Callasia oyun her türde aksiyonu seven oyuncular için yaratılmış.  Size ait olan bölgelerde toprak kontrolü sağlamak ve savunmanızı kontrol etmek için bazı hamleler yapmanız gerekiyor.

Geliştirici: Boomzap   Download: iOS | Android

Tür: Platform oyunu   Fiyat: Ücretsiz

Clash Royale

Hücum mu? Savunma mı? Clash Royale  oyununda bu ikisine de gereken önemi vermezseniz  yok olup gidersiniz. Oyundaki dengeyi çok iyi kurmanız gerekiyor. Ufak bir hata büyük krallığın yok olmasına neden olabilir. Oyun ücretsiz olarak oynanmaktadır.

Geliştirici: Supercell   İndirmek için: iOS | Android

Tür: Kule savunma oyunu      Fiyat: Ücretsiz

Templar Battleforce

Kendi ordunuzu ve savaş stratejinizi oluştururken karşınıza çok sayıda zorluk çıkacak. güçlü Tapınakçılar, korkunç yabacılar, düzenbaz insan grupları ve eski Narvidian tehdidi ile savaşmak zorundasınız.

Geliştirici: Trese Brothers     İndirmek için: Android | iOS

Tür: Gerçek zamanlı strateji  Fiyat: 3.99 $ (iOS), 14.99 TL (Android)

teknik destek