2018’de Yeni Nesil AirPods Geliyor!

AirPods 2

Tutarlı tahminleri ile tanıdığımız KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo’ya göre Apple, 2018’in ikinci yarısında yeni nesil AirPods’u piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

teknik destek <

Apple’ın 2018’de AirPods sevkiyatlarını etkin bir şekilde artıracağını söyleyen analist, tahmini sevkiyat rakamının 26-28 milyona bulabileceğini öngörüyor. Analiste göre, yeni nesil AirPods’ların radyo frekanslı baskılı devre kartlarında önemli iyileştirmeler yapılacak. Bu geliştirmeler Unitech ve Compeq’in gelirlerini olumlu yönde etkileyecek.

Kuo, ikinci nesil AirPods’un dışa dönük olarak tasarımındaki değişiklik hakkında herhangi bir detay vermiyor. Mevcut AirPods’ların şarj kutusunun kablosuz şarjı desteklediğine değinen Kuo, yeni nesil AirPods için de bunun devam edeceğini vurguluyor.

Analistin verilerine göre, Apple’ın kablosuz kulaklığına olan müşteri ilgisi oldukça yüksek. Apple’ın Asya’daki tedarik zincirini yakından takip eden Kuo, Apple’ın AirPods üretimine destek olmak için Luxshare’i satın aldığını ancak AirPods pilleri için RF baskılı devre kartlarının önemli bir üretim darboğazında olduğunu söylüyor.

Kuo ayrıca, AirPods sevkiyatlarının 2018’de iki katına çıkacağı yönündeki tahminin tekrarlayarak, şirketin bu yıl sonuna kadar dünya çapında 13-14 milyon AirPods satışı yapacağını işaret ediyor.

müşteri hizmetleri