Şimdi yükleniyor

2018’in En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları

tiktok

2018’in En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları

Son Güncelleme tarihi 26 Ocak 2019 by Müşteri hizmetleri

2018’in En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları

teknik destek

2018 yılının başlarından bugüne kadar indirilmiş iPhone uygulamalarını ve ne kadar indirildikleri sizler için derledik ve düzenledik. En çok indirilen uygulamalardan Tik Tok uygulaması birinci sırayı kapmış durumda. Peki bakalım 2018’in en çok indirilen iPhone uygulamaları hangileriymiş?

10-) Google Maps

googlemaps 2018’in En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları

Google’ın ev sahipliği yaptığı harita uygulaması, App Store bünyesinde uzun zamandır ilk 10 sırada yer almayı başarıyor. Bu yıl da, uygulama tahmini olarak 22.4 milyon indirme sayısına sahip.

9-) iQiyi

iqiyi 2018’in En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları

Çinli internet devi olan Baidu’a ait olan iQiyi uygulaması, YouTube tarzın bir video akış uygulamasıdır. 481 milyon iQiyi kullanıcısı olduğu belirtilirken, uygulamanın da 2018 yılında 22.6 milyon indirme sayısına sahip olduğunu biliyoruz.

😎 QQ

qq 2018’in En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları

QQ uygulaması, yine Çin’den çıkma bir uygulamadır. Online olarak oyunlar, müzik ve alışveriş gibi platformları tek bir alanda toplayan QQ uygulaması, tıpkı Messenger gibi mesajlaşma hizmetini de beraberinde getiriyor. QQ uygulaması bu yıl 22.6 milyon indirme sayısına ulaştı.

7-) WeChat

wechat 2018’in En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları

Tencent’in sohbet uygulamalarından birisi olan WeChat, an itibariyle 28.9 milyon indirme sayısına sahip. Ayrıca WeChat uygulaması dünya üzerinde aktif  olarak 1 milyardan fazla kullanıcı kitlesine de sahip.

6-) Facebook

facebook 2018’in En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları

2018 yılının başlarından beri sıkıntılı bir dönem geçiren sosyal medya uygulaması Facebook, yine de indirilme sayısını hız kesmeden yükseltmeye devam ediyor. Facebook uygulaması bu senenin ilk çeyreğinde bile 29.4 milyon indirme sayısına sahip olmayı başardı.

5-) Instagram

nstagram 2018’in En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları

Bir başka sosyal medya uygulamalarından birisi olan Instagram, bu yılın ilk 3 ayında 31 milyon indirme sayısına ulaştı.

4-) Messenger

messenger 2018’in En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları

Facebook ile bağlantılı bir uygulama olan Messenger, arkadaşlarımızla mesajlaşmamızı sağlayan popüler uygulamalardan birisidir. Ayrıca bu yılın ilk 3 ayında yaklaşık 31.3 milyon indirme sayısına ulaşmayı başarmıştır.

3-) WhatsApp

whatsapp 2018’in En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları

Facebook’un 2014 yılında satın aldığı ve hepimizin kullandığı WhatsApp, şifreli bir sohbet için bizlere kapılarını açıyor. 1.5 milyar kullanıcısının yanı sıra WhatsApp uygulaması son çeyrekte 33.8 milyon kez indirilmiş.

2-) YouTube

youtube 2018’in En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları

App Store bünyesinde bulunan ve Google’ın ev sahipliği yaptığı YouTube uygulaması, sürekli markette ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ücretsiz en iyi uygulamalar arasında yer alan YouTube, 35.3 milyon indirme kapasitesine sahip oldu.

1-) Tik, Tok

tiktok 2018’in En Çok İndirilen iPhone Uygulamaları

Çin’in gözde uygulamalarından birisi olan Tik Tok, hem sosyal medya hem de video uygulamasıdır. Çektiğimiz videoları düzenleyeceğimiz ve farklı efektler verebileceğimiz bu uygulamada, sosyal medya özelliği sayesinde de iletişimimizi hiçbir zaman koparmıyoruz. Tik Tok uygulaması 2018’in ilk çeyreğinde 45.8 milyon kez indirilerek yeni bir rekora imza atmıştır.

teknik destek