Şimdi yükleniyor

2019 Model İphone’lar Ön Kamera Ve Face Id Bir Arada Çıkıyor

2019 Model İphone

2019 Model İphone’lar Ön Kamera Ve Face Id Bir Arada Çıkıyor

Son Güncelleme tarihi 16 Ocak 2018 by Müşteri hizmetleri

Apple’dan Aldığımız Son Habere Göre Güney Kore ETNews’ten yeni bir rapor Sunuldu Apple 2019 yılında piyasaya çıkaracağı Face id Destekli tüm cihazlarında, ön kamera ile Face İd özelliğini bir arada sunacağını ve ön tarafta küçük bir çıkıntı gibi olacağını duyurdu

teknik destek

Endüstrilere göre Apple’ın 2019 modellerinden başlayarak yüz algılama işlevini güçlendirmeyi planladığı gösteriliyor . Bu yüzden iPhone’lar için kullanılacak parçaların sayısını artırmayı planlıyor ve bir kamera modülü ile bir yüz tanıma modülünün Bir Arada Sunulacağını İfade etti.

Kafa karıştıran nokta, raporun tekil bir yüz tanıma modülünden bahsederken Face ID, kızıl ötesi bir kamera, nokta projektör ve sel aydınlatması ile güçlendirildiğidir. Raporda, Apple’ın bu bileşenleri nasıl birleştirebileceği belirtilmediğinden, çok erken söylentiler gibi bu da tamamen net değil.

İphone-9-Face-İd 2019 Model İphone'lar Ön Kamera Ve Face Id Bir Arada Çıkıyor

iPhone X’in tasarımının Sonsuz ekran olması en tartışmalı özelliğidir. Pek çok kullanıcı, ekranın üst kısmındaki küçük kesime önem vermezken, diğerleri The Outline’ın Joshua Topolsky de dahil olmak üzere bu durumu  çokça eleştirdiler .

Ne yazık ki bu eleştirmenler için, yeni iPhone’ların ve iPad’lerin bu yıl ilerleyecekleri iPhone X ile aynı TrueDepth sensör konutunun olması bekleniyor gibi, küçük çıkıntı 2018’de gelecek gibi görünmüyor.

Kasım ayı başlarında , KGI Menkul Kıymetler analisti Ming-Chi Kuo, Face ID‘nin ikinci nesil 5.8-inç iPhone X, daha büyük bir 6.5-inç iPhone X Plus ve yeni orta menzilli 6.1-inç iPhone üzerinde yer alacağını söyledi . Apple, Bloomberg News’a göre bu yıl Face ID ile en az bir iPad Pro modelini de piyasaya sürdü .

teknik destek