Şimdi yükleniyor

[27.06.2018] Günün Oyunu: Captain Tsubasa

[27.06.2018] Günün Oyunu: Captain Tsubasa

[27.06.2018] Günün Oyunu: Captain Tsubasa

Son Güncelleme tarihi 23 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

Çocukluğumuzun efsanesi Tsubasa, mobil oyunuyla App Store’da bizleri bekliyor. Captain Tsubasa: Dream Team adlı oyun ile Tsubasa’nın maceralarına tekrar dahil olabilirsiniz.

teknik destek

Captain Tsubasa: Dream Team Japonya’ya merkezli ünlü çizgi film ve çizgi roman serisinden uyarlanmış, bir futbol simülasyon oyunu. Oyunda 30 Temmuz tarihine kadar dünyanın her köşesinden milli takımların olduğu bir etkinlik de bulunuyor.

6B0DA2B2-D761-4AEF-B64E-83157F7C1CDF [27.06.2018] Günün Oyunu: Captain Tsubasa

Fransa, İngiltere, İsveç, Japınya, Çin, Kore ve Japonya milli takımlarının formaları, gerçek tasarımlarına sadık kalarak oyuna yansıtılmış. Bundan sonra Tsubasa Ozora, Genzo Wakabayashi ve Kojiro Hyuga gibi ana karakterleri milli takımlarının formalarıyla yeşil sahalarda görebiliyoruz. Başarılı serinin unutulmaz karakterlerini kullanmak, oyunu daha keyifli hale getiriyor.

Captain Tsubasa: Dream Team’de yapacağınız her hareketi kendiniz seçebilir ve ara vermek istediğinizde “Auto Mode” aktif ederek oyunun oynayışını seyredebilirsiniz. Futbolcular ikili mücadelelere girdiklerinde veya şut çekecekleri zaman ekran değişim gösterecek. Böylelikle oyuncuların hareketlerini tıpkı çizgi filmde olduğu gibi daha dinamil bir şekilde görebiliyorsunuz.

Üst seviyelere çıktıkça daha güçlü milli takımlarla, yeni rakip karakterlerle veya eşya hediye eden etkinlere katıldığınız Captain Tsubasa: Dream Team’i tıklayarak indirebilirsiniz.

teknik destek