İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

32 Bit iPhone ve iPad’ler İçin iOS 9.3.3 Jailbreak Gelebilir

1 ay kadar önde Pangu Team, sessizliğini bozarak iOS 9.3.3 ve alt versiyonlar için jailbreak aracını yayınladı. Fakat Pangu, iOS 9.1 de olduğu gibi jailbreak aracını sadece 64 bit cihazlar için çıkardı.

teknik destek

32 bit iPhone ve iPad sahipleri Pangu’dan iyi haber beklerlerken Pangu, 32 bit cihazlar için jailbreak çalışmaları olmadığını açıkladı. Böylece iOS 9.0.2’den sonraki iOS versiyonlarının yüklü olduğu 32 bit iPhone ve iPad sahipleri için jailbreak öldü diyebiliriz. Fakat İtalyan geliştirici Luca Todesco dün twitter hesabından iOS 9.3.2 ve iOS 9.3.3’te kalmaları konusunda bir uyarıda bulundu.

image

iOS 9.2.1’den beri jailbreak bekleyen kitle ile adeta dalga geçen bir kişiye ne kadar bel bağlanır bilinmez. Pangu’nun uzun süre sessiz kaldığı bir ortamda kendini adeta jailbreak kralı ilan eden Todesco’ya en güzel cevabı iOS 9.3.3 jailbreak yöntemi yayınlayarak Pangu vermiş oldu. Pangu tabiri caizse “game over” diyerek Todesco’yu susturdu. Todesco belki de bozulan imajını, çizilen karizmasını düzeltmek adına 32 bit cihazlara jailbreak yöntemi çıkarma kararı olmuş olabilir.

Bugüne kadar yaptıkları/yapmadıkları ile güvenimizi kaybetse de bir umut diye bu adama son bir şans verip beklemekte fayda var. Umarız 32 bit cihaz sahipleri için iyi haberler yakında gelir.

teknik destek

3 Yorum

 1. Jailbreak 32 Jailbreak 32 25 Ağustos 2016

  Ben Taig yede şans veriyorum.
  Bence onlarda gizli çalışıyorlar.

 2. erdem erdem 25 Ağustos 2016

  Bence bu apple ın adamı.fuat avni tekniği yani halkı yanlış yönlendirerek umut bağlatıyor herkesde jailbreak gelecek diye aval aval bekliyor..şu saatten sonra sadce pangu başka maaalesef kral yok

 3. max max 25 Ağustos 2016

  amerikalıların meşhur lafı ile italyana F… you diyorum bu itin haberini de yapmayın hayali ihracat ile isim yaptı bu güne kadar bir bok yaptığı yok nerden kim çıkardı bunu bilinmez

Yorumlar kapatıldı.