İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

4 inç iPhone 7c / iPhone 6c’nin Özellikleri Nasıl Olacak?

Apple’ın 2016 yılında iPhone 5c alternatifi 4 inç bir iPhone’u tanıtması bekleniyor. Kaynaklardan edinilen bilgilere göre yeni 4 inç iPhone’un beraberinde getirecekleri bile belli.

teknik destek

Yeni iPhone 7c A8 işlemci, 802.11ac Wi-Fi, Bluetooth 4.1 ve ƒ / 2.2 diyafram ile geliştirilmiş FaceTime HD kamera dahil olmak üzere altıncı nesil iPod touch ile bir iPhone 5s’e dayalı yeni bir 4 inç iPhone olarak karşımıza çıkacak.

Kimi kaynaklara göre ise Apple yeni iPhone 7c’nin üretimine başladı bile ve beklenmedik bir zamanda yeni iPhone’un sevkiyatına başlayarak bir sürpriz yapabilir. Ancak çoğu güçlü kaynağa göre ise iPhone 7c 2016 yılının Eylül ayında gerçekleştirilecek olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus lansmanında tanıtılacak.

Eğer ki lansmanı 2016 Eylül ayında olursa iPhone 7c’nin iOS 10 yüklü olarak gelmesi ve en az A9 işlemci ile birlikte gelmesi bekleniyor. Ancak 2016 Eylül ayınca önce bir lansman olursa ve iPhone 7c tanıtılırsa iOS 9 ve A8 işlemci ile gelmesi söz konusu.

iPhone 7c’nin Touch ID desteğine sahip olması bekleniyor. Yeni 4 inçlik iPhone modelinin isminin iPhone 6c olarak lanse edilmesi de söz konusu. Konu ile ilgili gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

müşteri hizmetleri