İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

5 Yıl Sonra Twitter’a Geri Dönen Apple’ın Hedefinde Ne Var?

Servisleri ve hizmetleri dışında sosyal medyadan uzak duran Apple, dün ilginç bir adım atarak 5 yıldır uyuyan Twitter hesabına geri dönüş yaptı. Hesaptan herhangi bir tweet atılmış olmasada en azından başlık ve profil fotoğrafını güncellemesi bunu gösteriyor. Özellikle de başlık fotoğrafını iPhone 7 etkinlik davetiyesi görseli ile donatan şirketin acaba gelecekte doğrudan sosyal medyaya giriş yapma hedefleri mi var dersiniz?

Daha önce Apple Support ile kullanıcılarına destek, ipuçları ve öneriler sunmak için bir hesap açan şirketin bu hareketi kullanıcılar tarafından büyük takdir almış ve atılan adım doğru bulunmuştu. Şimdi sessizce Twitter’a geri dönüp, yeniden giriş yapan şirketin ise neler yapma hazırlığında olduğu merak konusu.

Şu anda App Store, iTunes, iBooks, Apple Music ve Apple Support hesapları ile Twitter’da yer alan, Apple Support dışında diğer servisleri ile Facebook’ta da yer alan Apple’ın 7 Eylül’le birlikte Twitter’ı daha etkin kullanacağı öngörülüyor. Neler olacak bu tümüyle büyük bir sürpriz olacak ama Apple’ı bu şekilde doğrudan Twitter’da görecek olmak gerçekten ilginç olacak, bu bir gerçek.

Aşağıdaki bağlantı aracılığı ile Apple’ı Twitter’dan takip edebilirsiniz. Bizi de takip etmeyi ihmal etmeyin! 🙂

@Apple@AppleFoni

Bir yorum

  1. koray koray 19 Mart 2019

    iphone telefonum parmak izi hatasından garantiye verdim bana batarya sorunu var deyip benden 319 tl para talebinde bulunuyor benim arızam gidemeyip benden para talep ediyor önce arızanın giderin benim batarya sorunum yokken telefonumun parmak izi sorunu gidecekmiş dediğimde değiştirelim bataryayı ondan sonra bakacağız diyor haksızlık bunu hiç kimseye tavsiye etmiyorum bu iphone telefonu bunu bilin istedim

Yorumlar kapatıldı.