İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

50 Apple Çalışanının İşinden Ayrılmak İstemesine Sebep Olan Akıllı Cihaz!

Apple kendi kendine gidebilen otomobil yazılımını veya belki de gerçek bir otomobil geliştirdiği yönünde söylentiler ortalıkta dolanıyor. Ancak Apple’ın büyük bir ekibi geçtiğimiz günlerde şirketi terk etti. Çünkü bir gün, birkaç araçta bulunabilecek sıradan bir teknoloji üzerinde çalışmak istemiyorlardı. Bunun yerine tüm arabalarla çalışan, güzel teknoloji üretmek istediler ve bugün geliştirdikleri bu teknolojiden yararlanabilirsiniz.

teknik destek

Pearl Kablosuz Arka Görüş Kamerası ve Engel Uyarı Sistemi, gezegendeki en akıllı ve en kolaylık sağlayan kamera sistemidir. Kablosuz olarak ve saniyeler içinde herhangi bir arabaya yükleniyor ve HD videoya sahip iki yüksek tanımlı kamerayı akıllı telefonunuzla destekliyor. Bu sisteme eşlik eden bir cihaz, aracınızın standart OBD portuna takılıyor ve yolda karşınıza çıkan engellere karşı sizi sesli bir şekilde uyarıyor. Bu kit, herhangi bir araba ya da kamyonla çalışabiliyor ve şu an bu kiti elde etmek mümkündür.

Pearl RearVision’ın diğer sistemlerle karşılaştırılması ve ne kadar gelişmiş bir teknoloji olduğunu gösteren bir video:

Ve burada ürün sayfasından bazı önemli ayrıntılar verilmiştir:

KABLOSUZ YEDEK KAMERA: Profesyonel kurulum veya ek donanıma gerek yok. Pearl Backup Kamera birkaç dakika içinde kuruluyor. Araç plakası bir kameraya, akıllı telefonunuz ise dikiz aynasına dönüşüyor.

SESLİ / GÖRSEL PARK YARDIMI: Arka görüş kamerası sensörleri, karşınıza herhangi bir engel geldiğinde sizi uyarır ve size güvenle yolculuk etmeniz için yardımcı olur.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR GÖRÜNTÜLER: Bu yedek kamera, normalden süper geniş manzara moduna geçebilir ve sola ve sağa 140 derece dönerek, kör noktaları dahi görmenize yardımcı olur.

GECE GÖRÜŞÜ KABİLİYETİ: Arka araba kamerası, kızılötesi HD kamera ile düşük ışık koşullarında çarpıcı netlik sağlar.

SUYA KARŞI DİRENÇLİ ARAÇ KAMERASI: Hava koşullarına dayanıklı ve hırsızlığa karşı korumalı kamera çerçevesi, park kamerasının çift HD kameralarını korur.

LİSANSLI PLAKA UYUMLULUĞU: Arka Görüş kamerası çoğu araca kolayca monte edilebilir. Ancak bazı araba modellerinde biraz yardıma ihtiyacınız vardır. Audi, Jeep Wrangler (2007 – Bugün), VW Jetta (2011 – Bugün) ve Volvo otomobilleri için lütfen yukarıdaki uygun Stil konfigürasyonundan seçim yapın.

teknik destek