58 Renk Seçeneği ile Rengarenk AirPods’lar Artık Kullanılabilir

Renkli-AirPods

Apple’ın gerçek kablosuz kulaklığı AirPods’un şu anda tek renk seçeneği ile satışı yapılıyor; beyaz. Pek çok kişi için tek renk seçeneği ile satışı yapılan AirPods’u satın almak cazip gelmiyor. Örneğin Simsiyah iPhone 7’ye sahip olan bir kullanıcı Simsiyah bir AirPods satın almak istiyor. Bu noktada Apple’ın gelecekte farklı renk seçenekleri ile AirPods’u güncelleyip güncellemeyeceği merak konusu.

teknik destek <

Her şekilde, Apple’dan bu konuda bir atılım henüz gelmedi ve gelip gelmeyeceğide şimdilik belirsiz. Üçüncü taraf aksesuar üreticileri ise bu açıklığı mükemmel bir şekilde kendi lehlerinde kullanmasını biliyorlar. ColorWare, tam 58 renk seçeneği ile rengarenk AirPods’ların satışını yapmaya başladı.

Renk olarak; Kırmızı, Kobalt, Füzyon, Concord, Simsiyah, Fosil, Mango, Kabak ve Bilardo gibi seçenekler mevcut ama bunlarla sınırlı değil. Renklere ek olarak Parlak veya Mat kaplamalar da kullanılabiliyor. Dahası, gerçekten kendinizi özgür hissediyorsanız, her AirPods için ayrı renkleri tercih edebilirsiniz. Üstelik AirCase’inizide tercih ettiğiniz renge getirebilirsiniz.

AirPods, ABD’de 159 dolar fiyat etiketi ile satılıyor. ColorWare’in fiyatı ise 289 dolar. Yani Apple’a göre neredeyse 2x fiyat farkı mevcut. Ancak Beyaz dışında farklı renk seçeneği ile AirPods isteyen kullanıcılar için bu fiyat pek önemli değil gibi duruyor.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.