5G Xiaomi Mi Mix 3 çıkış tarihi

5G Xiaomi Mi Mix 3 çıkış tarihi

5G özelliğine sahip Xiaomi Mi Mix 3 Şubat’ da kullanıcılarını bekliyor.

teknik destek

Akıllı telefonların ilerlemesi ve bu kadar yükselmesiyle birlikte, Çin gibi dünya ekonomisi olan bir devletten de ünlü firmaların ortaya çıkması beklendi. Çinli firmalar da, akıllı telefon pazarındaki bu beklentiyi boşa çıkarmadı. Xiaomi firması, yükselen yıldızı ve eşsiz tasarımı ile birlikte akıllı telefon piyasalarında çok ciddi bir satış rakamı yakaladı. Sadece Asya bölgesinde değil, ayı zamanda Avrupa ve Amerika kıtasında da birçok müşteriye sahip oldu.

Xiaomi markasının her sene düzenlediği lansmanlarda ise o senenin amiral telefonu tanıtılmaktadır. Bu seneki tanıtılacak telefon modeli ise Xiaomi Mi Mix 3 olmuştur. Artık Xiaomi kullanıları, Xiaomi Mi Mix 3 modelini beklemeye koyulmuştur.

5G Xiaomi Mi Mix 3 cikis tarihi-3
Xiaomi Mi Mix 3 5G çıkış tarihi

Xiaomi Mi Mix 3 ve 5G özelliği

Xiaomi Mi Mix 3, ilerleyen teknolojinin ve gelecekteki beklenen teknolojinin en güzel yansımalarından olan 5G özelliğini bünyesinde barındırmaktadır.

Çinlilerin üstünde durduğu en önemli teknolojilerden olan bu telefon modelinde ise Snapdragon 855 işlemci kullanılmaktadır. Cihazın içerisinde ise X50 Lite modem önemli bir yer kaplamaktadır. Aynı zamanda ise telefon sahipleri 2 Gbps indirme hızına da sahip olacaklardır. Evlerdeki interneti bile aşacak bu hız sayesinde, artık akıllı telefon piyasasında farklı bir dönemin de başlayacağı kesinleşti.

Xiaomi Mi Mix 3 çıkış tarihi

Xiaomi firması, Mobil Dünya Kongresinin düzenleneceği 24 Şubat tarihinde, Xiaomi Mi Mix 3 modelini tanıtmaya karar vermiştir.

müşteri hizmetleri