6.5 inçlik iPhone X Plus Hakkında Son Detaylar!

6-5-inclik-iphone-x-plus-hakkinda-son-detaylar

Apple’ın bu yıl içerisinde tanıtacağı yeni devasa iPhone X modeli hakkında son detaylar!

teknik destek <

6.1 inç ekran büyüklüğüne sahip olacak olan Apple’ın yeni iPhone modelinin ardından şimdi de 6.5 inç ekran büyüklüğüne sahip olması beklenen iPhone X Plus hakkında yeni dedikodular ortaya çıktı. İşte Apple’ın devasa iPhone modeli hakkında son bilgiler. 

Bütçe dostu iPhone geliyor!

Apple 2018 yılı itibariyle 3 – 4 adet yeni iPhone modelini biz kullanıcıların beğenisine sunacak. Apple’ın tanıtacağı yeni iPhone modellerinden birisi olan 6.5 inç büyüklüğünde devasa ekrana sahip iPhone X Plus hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. 

Çentikli bir ekran tasarımına sahip olacak olan iPhone X Plus 2.668 x 1.242 piksel çözünürlüğe sahip OLED ekranla gelecek. iPhone X’a göre daha büyük bir ekrana sahip olan iPhone X Plus modelinde Apple’ın batarya tercihide belli oldu. Apple iPhone X modelinde kullandığı 2.700 mAh kapasiteli batarya yerine iPhone X Plus modelinde 3.000 mAh kapasiteli bir batarya kullanacak. 

Uygun Fiyatlı iPhone Modelleri Geliyor!

Apple’ın LCD ekranlı akıllı telefonlarında kullandığı alüminyum malzemeli iPhone modellerinde olduğu gibi iPhone X Plus, çeşitli renk seçeneklerine sahip olacak. Apple analisti Ming-Chi Kou’ya göre yeni iPhone modelleri bir önceki iPhone modellerine göre daha uygun fiyat etiketine sahip olacak. 

6-5-inclik-iphone-x-plus-hakkinda-son-detaylar-2

Apple ayrıca Face ID yüz tanıma özelliğine sahip olan 6.1 inç büyüklüğünde yeni bir iPhone modelini de tanıtacak. 649 dolar ile 749 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacak olan uygun fiyatlı iPhone modelinin LCD ekran teknolojisine sahip olması bekleniyor. Apple’ın yeni iPhone modellerinin Eylül ayında düzenlenecek olan Eylül Özel Etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. 

müşteri hizmetleri

Comments are closed.