Şimdi yükleniyor

A101 Piranha Bluetooth kablosuz hoparlör fiyatı

A101 Piranha kablosuz hoparlör fiyatı

A101 Piranha Bluetooth kablosuz hoparlör fiyatı

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

teknik destek

A101 Piranha kablosuz hoparlör fiyatı uygun olsa da bu fiyata değer mi diyenler oluyor. Yani fiyata göre bence pek düşünerek alacağınız bir durum söz konusu değil.

A101 Piranha Bluetooth hoparlör fiyatı 34,95 TL ve modeli 7806 olduğunu belirtelim. Kutu içerisinde şarj için bir adet USB kablo bulunmakta.

A101 Piranha kablosuz hoparlör nasıl ve alınmalı mı?

Nasıl bir hoparlör ve kaliteli mi sorularını duyar gibiyiz. Yazı başında dediğimiz gibi bu fiyat aralığında alabileceğiniz hoparlörden çok büyük şeyler beklemek yanlış olur. Ama ses kalitesi fiyatına göre iyi olduğu söylenmekte.

Kablosuz hoparlörü telefona bağlanabilir, bilgisayarda veya televizyonda da fena iş görmeyeceğini düşünüyoruz. Tabi filmlerde sinema keyfi yaşatacağını düşünmek pek mantıklı olmaz. Ama sesi az çıkan cihazlarda çok kullanışlı olacağını düşünüyoruz.

screenshot.1131223002 A101 Piranha Bluetooth kablosuz hoparlör fiyatı
A101 Piranha Bluetooth kablosuz hoparlör fiyatı

Cihaz için uyumluluk veya uyumsuzluk ile alakalı bir bilgi net belli değil. Ama iPhone, Mac, Windows ve Android dahil çok sayıda cihazla kullanılmakta olduğunu düşünüyoruz. Ama tüm Smart TV televizyonlarla uyumlu olduğunu düşünmüyoruz. Özellikle Philips Smart TV’ de. LG, Arçelik, Samsung ve Vestel’ de denemek gerekiyor.

teknik destek