Airpods 2 fiyatı birde özellikleri

Airpods 2 fiyati birde ozellikleri-1

Airpods 2 özellikleri belli. Peki Airpods 2 fiyatı ne kadar belli mi? Geliştirilmiş Bluetooth özelliği ve kablosuz şarj yeniliği gibi bazı bilgiler bu haberimizde…

teknik destek <

Apple markası, kulaklık konusunda kendisini geliştirmeye ve kullanıcılarının istekleriyle aynı doğrultuda ilerlemeye devam ediyor. Bu yüzden de Airpods 2 kulaklıklarının tasarımında artık sona yaklaşılmıştır. Su geçirmezlik özeliğinin devam ettiği Airpods 2’de, aynı zamanda çok kuvvetli ve modern bir Bluetooth özelliği bulunmaktadır. Bir önceki modelde görülen Siri ile tam uyum sağlama konusundaki başarısızlık, Airpods 2’de giderilmiş ve müşterilerin çok yüksek bir beklenti içerisine girmesini sağlamıştır.

Airpods 2 özellikleri

Teknik detaylarla Airpods 2

Apple, öncelikle yüksek batarya ömrünü Airpods 2’ye entegre ederek; daha avantajlı ve eğlenceli bir kullanımın altyapısını hazırlamıştır. Apple’nin yayınladığı tanıtım fotoğraflarına bakılınca, aslında eski modeldeki gibi klasik bir şarj yapısı ile karşılaşılmamıştır. Bu yüzden de aslında kullanıcıların aklına hemen kablosuz şarj özelliğinin kullanılıp kullanılmadığı sorusu gelmektedir.

Cihazın şarj edilmesinin hemen ardından, tasarımında kullanılan bir LED ışık sayesinde bütün dikkatler Airpods 2 üzerinde olacaktır. Mikrofonla birlikte çalışarak, kullanıcılarının konuşma kalitesini arttırma özelliği de Airpods 2’nin en önemli avantajlarından bir tanesidir. Görüntü olarak Airpods modelleri arasında bir farklılık beklenmemektedir. Bu yüzden de, sadece iç tasarım ve sahip olduğu teknoloji arasında bir değişim söz konusu olacaktır.

Airpods 2 fiyatı ama beklenen!

Yıl sonu itibariyle piyasaya sürülmesi muhtemel olan Airpods 2 modelinin, tahmini fiyat aralığının 2 Bin TL ile 2 Bin 500 TL arasında olması beklenmektedir. Tabi ki değişen kur fiyatları yüzünden, fiyatta belirli oranlarda değişiklikler meydana gelebilir.

müşteri hizmetleri