AirPods 2019 ve 2020 yenilikleri

AirPods 2019 ve 2020 yenilikleri

Bir analist’ in AirPods 2019 ve AirPods 2020 özellikleri konusunda olası açıklamalarda bulundu!

teknik destek

Gelişen teknoloji, markaların sürekli olarak kendilerini yenilemesine itmektedir. Bunun farkında olan Apple, dünyadaki milyonlarca kullanıcısının beklentisini haksız ve yersiz çıkartmadan, AirPods modelini piyasaya sürmüştür. Kullanıcıların genel olarak memnun kaldığı AirPods modeli, kendisi üzerinde çalışan mühendisler ve uzmanlar tarafından geliştirilerek daha kullanıcı dostu bir ürün haline getirilmeye çalışılmaktadır.

AirPods 2019 ve 2020 yenilikleri-2

AirPods 2019 ve AirPods 2020 özellikleri 

2019 AirPods yenilikleri

2019 yılında AirPods üzerinde beklenen yenilikler, genellikle daha çok ürünün donanımsal özellikleri ile ilgilidir. Apple markası üzerindeki çalışmaları önceden analiz eden Ming- Chi Kuo gibi önemli bir analist, AirPods hakkında önemli bilgiler vermiştir. Yeni beklenen özelliğe göre artık kulaklık üzerinden ses arttırıp azaltma ve durdurup başlatma gibi özelliklerin dışında, aynı zamanda daha iyi bir Bluetooth teknolojisi de beklenmektedir. Fakat Kuo’ ya göre 2019 yılı AirPods için sadece bir geçiş yılı olacaktır.

2020 AirPods yenilikleri

Kuo, geçiş döneminin ardından 2020 yılının AirPods tarihi için önemli bir dönüm noktası olacağını söylemektedir. Kuo’ ya göre 2020 yılının başında artı AirPods’lar kablosuz olarak şarj edilebilme özelliğine sahip olacaktır. Değiştirilecek olan dış tasarım sayesinde, kullanıcıların estetik anlamda daha çok tatmin edilmesi sağlanacaktır. Bunun yanında donanım olarak ise AirPods ile Siri arasında mükemmel bir uyum yakalanacaktır. Bu sayede Apple marka cihazları herhangi bir şekilde cepten çıkartmadan bile kullanmak, işlevlerini yerine getirmek ve arama kontrol etmek mümkün hale gelecektir.

müşteri hizmetleri