AirPods 2’nin özellikleri ve çıkış tarihi

1

Apple’ın kablosuz kulaklığı olan AirPods’un yeni modeli ne zaman çıkacak merak sorusu. Barclays analislerinin açıklamalarına göre AirPods 2 için biraz daha bekleyeceğiz.

teknik destek <

AirPods 2 için 2019’u bekleyeceğiz!

Apple’ın yaklaşık 2 yıl önce Aralık ayı içerisinde tüketicilerine sunduğu AirPods kısa sürede beklenen satış rakamlarına ulaşmıştı. AirPods’un su geçirmeyen ve gürültü önleyici özelliklerinin zayıf olmasından dolayı yeni bir model merakını doğuruyordu.

Bloomberg, bulunduğumuz yıl içerisinde, “Hey Siri” ile entegre çalışan yeni bir modelin geleceğini ve bunun yanı sıra 2019 yılında suya karşı dayanıklı yeni bir modelin satışa çıkacağını iddia etmişti. Barclays, AirPods‘un bu yıl ve diğer yılki AirPods 2 için tahminlerini açıkladı.

2

Barclays analistlerine göre Apple’ın 2018 yılı içerisinde 30 milyon adet AirPods satışını yakalayacaklarını belirtti. Ming Chi Kuo ise 26-28 milyon satış olacağını söylemişti. Aralık ayından bu güne AirPods teslimat sürelerinin çok uzun olmasından dolayı satışların iyi olduğunu düşündürüyor.

Analistlere göre AirPods 2’nin 2019 yılından önce satışa sunulmayacağını ve yeni kulaklığın suya karşı dayanıklı ve gürültü önleyici bir özellikle geleceğini belirtiyor.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.