AirPods Aralık Ayında Satışa Sunulabilir

img_0155

Apple’ın kablosuz kulaklığı ilk tanıtıldığında özellikleri ile gündeme gelirken şimdilerde satışını gecikmesi ve bu konu İle ilgili ortaya atılan çeşitli tarih iddiaları ile gündemde. Ekim ayında satışa çıkması beklenen kulaklıklar İle ilgili Apple’ın biraz daha zaman gerekli açıklamasının ardından her gün farklı tarihler ortaya atılıyor.

teknik destek

Geçen hafta bir Alman bayinin ortaya attığı 17 Kasım tarihinin doğru olmadığı ortaya çıkarken Barclays analistleri de Aralık ayında üretime başlanacak demişlerdi. Bugün de Çek Cumhuriyeti şirketi Alza.cz’den Noel’den önce satışa çıkacak iddiası geldi. Şirketin bu iddiada kaynağı ise Çin tedarik zincirleri.

Apple AirPods kulaklıklar, tek bir şarjla 5 saate kadar kullanım sunarken 24 saate kadar bekleme süresi vaadediyor.15 dakikalık bir hızlı şarj Airpod’u 3 saat daha çalışır hale getiriyor.

AirPods, Apple cihazlarıyla anlık eşleştirme ve iCloud cihazları arasında kolayca geçiş yapmak için Apple’ın yeni W1 yongasına sahip. Ülkemizde 779 TL fiyatla satışa sunulacak olan ürün ile ilgili yeni gelişmeler okursa aktarmaya devam edeceğiz.

müşteri hizmetleri