AirPods Birkaç Haftaya Kadar Satışa Sunuluyor

airpods-sarj-pil

Birçok müşteri Ekim ayında satışa sunulması beklenen ama halen satışa sunulamayan Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods’un satışa sunulmasını bekliyor. Sessiz sedasız satış tarihi ileriye atılan ve hakkında hiçbir detay verilmeyen AirPods için en resmi ağızdan açıklama geldi.

teknik destek

Apple CEO’su Tim Cook’un bir müşteriye gönderdiği e-posta ile AirPods’un birkaç hafta kadar satışa sunulacağı netleşmiş oldu. E-postada Tim Cook’un birkaç haftaya kadar sevkiyatların başlayacağını belirtiyor.

Apple şimdiye kadar sadece AirPods müşterileri için çelişkili söylentiler arasında “biraz daha zaman” ihtiyaçları oldukları dışında detay vermemişti. Öyle ki pek çok söylenti kablosuz Apple kulaklığı AirPods’un Ocak 2017’ye kadar sarkacağını söylüyordu. Tim Cook’un bu açıklaması ile birlikte AirPods’un artık bu yıl bitmeden satışa sunulacağı ortaya çıkmış oldu.

Yakında Apple Online Store’da AirPods için verilen “Yakında Sizinle” mesajının değişeceğini rahatlıkla elbetteki söyleyemiyoruz. Şirket bölgelere ve ülkelere göre değişen satışa sunma planı yapmış olabilir.

müşteri hizmetleri