AirPods için 3.5.1 Güncellemesi Yayınlandı

AirPods-Guncelleme

Apple, AirPods‘un yeni yazılım güncellemesini otomatik olarak uygulanacak şekilde yayınladı. Güncelleme, AirPods’un şarj kutusundayken hiçbir sorun oluşmaksızın otomatik olarak gerçekleşiyor.

teknik destek <

Normalde AirPods Bluetooth yazılım sürümü 3.3.1’di ancak bu şimdi değişmiş durumda. Apple, kablosuz kulaklığını 3.5.1’e güncellemiş durumda. Belirttiğimiz gibi, yazılım güncelleştirmesini alabilmek için AirPods’larınızı şarj kutusuna yerleştirmeniz yeterli. Elbetteki iPhone ile olan bağlantının kopmaması şartı ile güncelleştirme otomatik olarak gerçekleşecektir.

Ne yazık ki, bu yazılım güncelleştirmesi ile kullanıma yönelik bir değişiklik yok gibi görünüyor. Güncellemenini performans iyileştirmelerine ve hata düzeltmelerine odaklı olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle güncellemeyi henüz almadıysanız acele etmenize gerek yok.

AirPods’unuzun hangi yazılım sürümüne sahip olduğunu görmek için, iPhone’unuzla bağlantını sağladıktan sonra Ayarlar > Genel > Hakkında > AirPods menüsünden, AirPods’unuzun hangi sürümü çalıştırdığını görebilirsiniz.

Eğer ki bu güncelleme ile herhangi bir şey keşfedersek, yazımızı güncelleyeceğiz.

Herhangi bir şey keşfedilirse, bu yazı da buna uygun olarak güncellenecektir. Ancak bu noktada, güncelleme herhangi bir şey olursa, yalnızca sahne arkasında bazı konuları ele alıyor olabilir gibi görünüyor.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.