AirPods kulaklıklar Ocak 2017 Tarihinde Mi Çıkıyor?

Airpods-ne-zaman-cikiyor?

AirPods kulaklıklar 2017 Ocak ayında mı gelecek?

AirPods, iPhone için özel olarak üretilen ve merakla beklenen bir iPhone kulaklığı olarak tanıtılmıştı hatırlarsanız. Fakat herkes, ürünün seri üretimini ve hızlı bir şekilde piyasaya çıkmasını bekliyor. Bu beklentilere cevap olarak, ürünü bekleyenlere bir tarih sunmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi Apple‘ın son olarak tanıtmış olduğu tamamen kablosuz olarak gelen AirPods‘un çıkış tarihi ertelenmiş ve bu durum pek çok kişinin canını sıkmış bir durum olarak görülmüştü.

teknik destek

Merakla Bekleniyor!

Ekim ayının sonunda piyasaya geleceği belirtilen kulaklık daha ileri bir tarihte satışa sunulacağını Apple kısa bir süre önce açıkladı. Yani satış tarihi ciddi anlamda ertelendi diyebiliriz. Tabi şu an dahi tam olarak net bir satış tarihi yok. DigiTimes’ın AirPods’un üreticisi olan Inventec’ten almış olduğu bilgilere göre AirPods kulaklıklar 2017 yılının Ocak ayında satışa çıkacak diyebiliriz. Oldukça yoğun ve kısa süre içinde pek çok kişinin ilgisini çeken bu ürün, ciddi bir şekilde bekleniyor.

Çok kısa bir süre önce AirPods’un müşterilerinin beğenisine sunması için az bir zamana ekstra olarak ihtiyaç duyduğunu açıklayan Apple’ın kulaklık satışlarını aslında ne için ertelediği henüz öğrenilmiş değil. Lakin şunu söylemekte fayda var ki, Apple’ın son tanıttığı ürün olan AirPods kulaklıklar, 2017 Ocak ayında gelecek gibi görünüyor.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.