İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AirPods kullanım sorunları için yardım

Başlığımızda yazdığımız gibi bazı mobil cihazlar ve ürünleri için yardım alabileceğiniz gerekli bilgilendirmelere yazımda sorarak ulaşabilirsiniz. AirPods kullanım kılavuzu…

teknik destek

Kablosuz kulaklık olarak bilinen AirPods iPhone telefonların son zamanlarda en çok kullanılan aksesuarlarından bir tanesidir. Kablosuz olması ayrı bir hava ve şıklık katmaktadır. Çünkü hâlâ Android işletim sistemine sahip olan telefonlarda böyle bir özellik yoktur. Fakat iPhone yine farkını bu noktada göstermektedir.

AirPods tasarımı: Zarif ve şık bir tasarıma sahip olan AirPods piyasaya ilk çıktığı zaman adeta piyasaya damga vurmuştur. Kablo derdi olmadan tek bir dokunuş ile telefona bağlanıyor ve bir daha bağlanma derdini ortadan kaldırıyor. Üstelik AirPods ile telefonunuzu cebinizden çıkarmadan Siri ile konuşabilme ve bu komutlar ile telefonunuzu yönlendirme imkanı sizlere sunulmaktadır. Siri ile konuşmak için AirPodsa iki kere dokunmak yeterlidir. Kablosuz olması sizi asla acaba güçlü bir bağlantı var mı veya konuşma sırasında ses gider mi gibi sorulara yöneltmesin. Çünkü içerisinde bulunan çip ile çok güçlü bir bağlantı yapar ve asla sizi konuşma sırasında veya müzik dinlerken yarı yolda bırakmaz. Bu konuda içiniz oldukça rahat olsun.

AirPods yardım

AirPods şarj ve performans: AirPods kulaklıkların şarj konusunda çok artısı bulunan bir yönü vardır. Tek bir şarj ile 5 saate kadar kullanılabilmektedir. Ses kalitesi olarak AirPods neredeyse muazzam bir performans ortaya koymaktadır. Kendi boyutuna ve kablosuz oluşuna rağmen çok yüksek bir performans göstermektedir. Çift mikrofon özelliği ile konuşma sırasında dışarıdan gelen gürültüyü engeller ve sesin daha yalın, belirgin olmasını sağlar.

teknik destek

Bir yorum

  1. Adem Adem 28 Kasım 2018

    İçerik başlığı ile yaptığınız değerlendirme alakasız. Konu sorunlara ilişkin birşeyler açıklamak mı yoksa ürün tanıtımı mı? Pes

Yorumlar kapatıldı.