AirPods Ne Kadar Sağlam? Suya Karşı Dirençli mi? Hepsi ve Daha Fazlasının Cevabı Bu Testte!

0
AirPods-Su-Testi

Apple, kablosuz kulaklığı AirPods’un suya dayanıklı olduğunu iddia etmiyor. Sağlamlık konusu ise belirsiz. Hal böyle olunca kullanıcıların kulaklığın kulaktan düşmesi durumunda veya yanlışlıkla sıvıya temas etmesi durumunda başına nelerin gelebileceği konusunda endişeleri var.

Bu endişelerin, AirPods’un üzerinde gerçekleştirilen birden fazla düşme testi, suya batırma ve hatta deterjanlı bir çamaşır makinesine atılması ile birlikte ortaya çıkan sonuçla asılsız gibi görünüyor. AirPods inanılmaz derecede sağlam ve uygulanan tüm sert testlere rağmen çalışıyorlar…

AirPods, su ve düşme direnci açısından YouTuber EverythingApplePro tarafından test edildi ve sonucun şaşkınlık yaratacak derecede iyi olduğunu söylemek son derece adil gibi duruyor. Öyle ki 10 feet yani yaklaşık 3 metreden aşağı bırakılan AirPods, birden fazla yere çarparak durmasına rağmen hiçbir sorun yaşamıyor, yaşatmıyor.

Birazdan izleyeceğiniz videoda üç tip farklı sağlamlık testi gerçekleştiriliyor ve her üç testin sonucunda AirPods çalışmaya ve müzik çalmaya devam ediyor. Testler sonucunda ses kalitesinde bir fark bulunamadığını söyleyelim. Sadece AirPods Case’de bazı sürtünmeler meydana gelmiş. Yine de iPhone’a anında bağlanmaya ve çalışmaya devam ediyor.

Gerçekten hayatta, bu teste benzer durumların AirPods’un başına gelmeeyceğini bilmek ki gelse bile AirPods’un bu durumların altında büyük bir başarıyla kalkacağını görmek kesinlikle insanın içini rahatlatıyor.

6 dakika boyunca, adeta AirPods’a bir eziyet niyetinde süren o video;

Son güncelleme:

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.