AirPower Çıkmadan Satışa Sunuldu!

air

AirPower Çıkmadan Satışa Sunuldu!

teknik destek <

Apple, bundan yaklaşık birkaç ay önce yeni kablosuz şarj pad’i olan AirPower cihazını duyurmuştu. Satışa çıkma ve tanıtılma konusunda herhangi bir fikir edinemediğimiz ve bilgi alamadığımız AirPower modelleri, ansızın satışa çıkarıldı.

Viyana Uluslar arası Havalimanında Satılıyor!

Peter Allan isimli Twitter kullanıcısı, geçtiğimiz günlerde Viyana Havalimanına gitmiş. Orada AirPower modellerinin satışa çıktığını gören Allan, ürünlerin fotoğrafını çekerek bu durumu sosyal medyada paylaştı. Ürünlerinin fiyatının ise 200 dolar olduğunu belirten Allan, ürünlerin tamamen sahte ve alınmaması gereken ürünler olduğunun da altını çizdi.

air2

Viyana Havalimanı bünyesinde AirPower ile beraber iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X için de kılıflar satışa sunulmuş. Ayrıca ürünler içerisinde EarPods ve Lightning konektör çevirici de bulunuyor. Bu ürünlerin de tıpkı AirPower gibi sahte olduklarını belirtelim.

AirPower Ne Zaman Tanıtılacak, Ne Zaman Satışa Sunulacak?

AirPower cihazı, Apple tarafından duyurulsa da, birkaç engele takılmıştı. Gecikmelerinin sebebi ise, cihazların hızlı şarj konusunda daha da geliştirilmesi gerektiği belirtiliyordu. Bunun yanında fiyatı 294 dolar olarak listelenen AirPower, büyük ihtimalle sorulan sorulara WWDC 2018 etkinliğinde cevap verecek. Apple, duyurudan sonra cihaz hakkında hiçbir konuda söz etmemişti ve cihazın gecikeceği hakkında ince bilgiler vermişti. WWDC 2018 etkinliğiyle beraber Apple’ın hem diğer cihazları hakkında hem de AirPower cihazları hakkında daha detaylı bilgiler edineceğiz.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.