Şimdi yükleniyor

Android telefonda silinen mesajları geri getirme

Android telefonda silinen mesajları geri getirme

Android telefonda silinen mesajları geri getirme

Son Güncelleme tarihi 3 Mart 2019 by Müşteri hizmetleri

Android telefonda silinen mesajları geri getirme ya da Android telefonda silinen fotoğrafları geri getirme programı hiç kullandınız mı? Özellikle Android silinen mesajları geri alma ve silinen fotoğrafları geri alma için ücretsiz veri kurtarma programı bazen işe yaramayabiliyor. Daha doğrusu tam bir kurtarma yapmayabiliyor. Ücretli veri kurtarma uygulamaları ise bazen tam geri getirme sağlarken bazende yarıdan fazlasını kurtarabiliyor.

teknik destek

Not: Silinmiş fotoğrafları, Whatsapp, mesajları, videoları, rehberi veya uygulamaları geri getirmek için bir durumun gerçekleşmemesi gerekiyor. Bu silinmiş verinin üstüne bir verinin gelmemesi gerekiyor.

Android silinmiş mesajları fotoğrafları geri almak için 7 Data Recovery Suite, Disk Drill ve FoneLab programları işinizi görebilir.

Android-telefonda-silinen-mesajlari-geri-getirme-2 Android telefonda silinen mesajları geri getirme
Android telefonda silinen mesajları geri getirme

Android telefonda silinen mesajları geri alma

Android telefonunuzda veri kaybına uğramanız durumunda bir uygulama kullanarak kaybolan verilerinizi geri kurtarabilirsiniz. Android’de silinen dosyaları geri getirme işlemi için kullanacağınız uygulamanın adı 7-data recovery suite. Uygulamanın oldukça basit anlaşılabilir bir ara yüzü olduğu için kullanılması o derecede basit.

İlk olarak uygulamayı telefona kurmak ve çalıştırmak gerekir. Bunun için telefonda “hata ayıklama modu”etkinleştirin. Bu işlem için ayarlar-geliştirici seçenekler-usb hata ayıklama mod yolunu takip edin

Uygulamanın birde bilgisayarda çalışması gereken kısmı bulunmakta. Çünkü telefonu bilgisayara bağladığımızda bu veri kurtarma uygulaması telefonun bir sürücü gibi görünmesini sağlayacaktır

Telefonu bilgisayara bağlayıp ilgili uygulamayı açtığınız zaman bir açılış ekranı gelecektir

Ekrana gelen açılış ekranı arayüzünde seçenekler arasından da Android kurtarma seçeneğini seçip o kısma giriyoruz

Program telefonda bir arama gerçekleştirecek sonrasında ise telefonda bulunan klasörleri listelenecektir. Burada kurtarmak istediğiniz verileri içeren klasörü bilgisayara yedeklemesinden sonra işlem yapılacaktır

Bu şekilde kurtarılması gereken telefondan silinmiş olan verileriniz rehberinizdeki kişiler, smsler, fotoğraflar olabilir. Eğer kurtarmak istediğiniz veriler fotoğraflarınız ise kurtarma için yapılan arama sonrası ekrana gelen klasörlerden .raw olanı seçebilirsiniz

Verilerin kurtarılması işleminin ne kadar zaman alacağı kurtarmak istediğiniz verileri içeren klasörlerin boyutuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir Android’de silinen dosyaları geri getirme işlemi bu kadardır.

Android telefonda silinen fotoğrafları geri getirme ve Android telefonda silinen mesajları geri getirme sorununun çözümü olarak bu uygulamalar işinizi gördüyse yoruma görüşlerinizi yazmayı unutmayınız.

teknik destek