İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Android Yüklü iPhone 7’nin Satışına Başlandı!

iPhone 7 geldi geliyor derken öyle ya da böyle gelmesine bir iki buçuk-üç ay daha var. Ancak kendisi için haberlerce yazılmış bir dizi özellikler, hazırlanmış konsept tasarımlar mevcut. Bu tasarımlardan öne çıkanı ise şüphesiz çift arka kameralı, iPhone 6s benzeri kasa yapısı ile iPhone 7 Plus konsepti.

teknik destek

Martin Hajek tarafından tasarlanan bu konsept o kadar benimsenmiş durumdaki bir firma/şahıs tarafından (ne yazık ki detaylı bir bilgi mevcut değil) üretilerek, Android işletim sistemi de yüklenerek satışa sunulmuş. Fiyat bilgisi belli değil ancak uzay grisi, roze altın renk seçenekleri mevcut gibi duruyor. En azından paylaşılan görsellerde bu detay gözden kaçmıyor.

Roze-Altin-iPhone-7-Konsept

Aslında bu konsept tasarım ete kemiğe bürününce çift arka kameranın kasa üzerinde ne kadar sırıttığı öyle ki bir ucube gibi durduğu bariz şekilde görülmüş oluyor. Apple’ın tasarım çizgisinden oldukça uzak olduğu açık ki son söylentilerin de şirketin çift arka kamera planlarından vazgeçtiğini gösterirken bu tasarımın hayalinde ötesinde kaldığını söylemek mümkün.

Yine de Çinlilerin şaşırtmadığını belirtmeden geçemeyeceğiz. Eskiden tanıtılan, satışına başlanan telefonlar birkaç ay sonra klonlanır satışa sunulurdu. Şimdilerde düzen değişmiş durumda. Daha konsept tasarım halindeki bir telefon bile kopyalanabiliyor 🙂

müşteri hizmetleri

Bir yorum

  1. Bünyamin cerrah Bünyamin cerrah 24 Haziran 2016

    şöyle düşün bu adamlar o kamera çıkıntısını ayrı bir kapak yapmış apple kalıpta onu bir bütün yaparsa gayet şık olur yani sızan resim gayet güzel ama bu cinliler yama gibi yapmış tabi kötü olur.

Yorumlar kapatıldı.