Apollo uygulaması iPhone kameralarıyla Mükemmel işler yapıyor

Iphone ile Apollo uygulaması nasıl kullanılır

Hem profesyonel bir çekim yapmak hem de üst üste birkaç filtreye başvurmadan bunu başarmak istiyorsanız Iphone’dan size güzel haberler var. Söz konusu yazılım olan Apollo bir Indice Limited ürünüdür ve hem ön hem de arka kameranın aynı anda kullanılmasını sağlayan bir uygulamadır. Ayrıca Iphone’larda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Böylece aynı anda çift kamera kullanılarak ortaya çok daha farklı kolajlar çıkarabilmek mümkün hale gelmiştir.

teknik destek <

Apollo uygulaması geçen yıl deney amacı ile piyasaya sürülmüş sayısız aplikasyondan sadece biriydi. Üstelik ilk zamanlarda hiç de iyi sonuçlar getirmedi. Fakat üzerinde çalışan ekip aradan geçen zamanı kendi lehine çevirdi ve bu uygulama da geçen hafta App Store’daki yerini almayı başardı.

Iphone ile Apollo uygulaması nasıl kullanılır?

Android işletim sistemlerinde yer almayan Apollo uygulaması, ona has tasarlanan bir grafik kartı işlem algoritması kullanmakta olup porte profil çekimleri için uygun bir aplikasyon olarak piyasaya sürüldü. Üstelik renk ayarlarını çok iyi yapabiliyor. Mesafe ve yoğunluk konusunda da etkileyici bir yazılım desteğine sahiptir.

Önce düzgün şekilde çekilen bir selfie ile işe başlayabilirsiniz. Devamında fotoğrafınıza farklı ışık kaynakları ya da karartmalar ekleyebilirsiniz. Böylelikle de hem mekandan bağımsız bir çekim yapmış  hem de 3 boyutlu bir poz elde etmiş olursunuz. Gerçek kameralara olan ihtiyacı ortadan kaldıran bu uygulama aslında her Iphone kullanıcısını profesyonel hale getiriyor.

Diğer uygulamalardan farklı olarak ise aydınlık seviyesi için çeşitli lens araçlarına ihtiyaç duymuyor ve “sürükleyici aydınlatma” özelliği ile ön plana çıkıyor. Sonuç olarak pixel değerleri bozulmadan yeni bir derinlik işlemi yapılmış oluyor. Son bir not olarak Apollo’nun sadece Iphone 7 Plus, Iphone 8 Plus ve Iphone X modellerinde kullanılabileceğini de ekleyelim.

Sosyal medyaya Apollo damgası

Henüz tüm dünyaya yeni ilan edilmiş olan bir uygulama olarak Iphone ile Apollo uygulaması şimdiden indirme listelerinde yüksek yıldızlar toplamaya başladı. Hatta öyle ki “Fotoğraf ve Video” kategorisine sahip App Store’da ilk üçün içine de çoktan girdi. Özellikle sosyal medya müdavimlerinin ilgi gösterdiği ise gelen haberler arasında. Çünkü şimdiye kadar bilinen gerçek, sadece fotoğraf çekme ve sayısız etiket ismi ile filtre işlemi yapma üzerineydi. Üstelik hiç biri de Apollo kadar iyi sonuç vermiyor ve oldukça uzun zaman alıyordu.

Apollo’nun hayatımıza girmesi ile birlikte tabiri caizse fotoğraflar netlik kazandı ve portre modları çok daha kullanılır bir hale geldi. İlerleyen zamanlarda ne gibi gelişmeler olacağı bilinmez ama Iphone ile Apollo uygulaması yolun çok başında olmasına rağmen oldukça iyi bir satış rakamına ulaşacak gibi görünüyor. Eğer siz de sosyal medya hesaplarınızda artık daha farklı paylaşımlar yapmak ve diğer kullanıcılara fark atmak istiyorsanız 1,99 dolar gibi bir ödeme karşılığında bu uygulamaya sahip olabilirsiniz.

müşteri hizmetleri