İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

App Store Uygulamalarının Eski Sürümlerini Yüklemek Mümkün

App Store uygulamalarında bazen sorunlar yaşanabiliyor. Çok sevdiğiniz bir özellik uygulamadan kaldırılmış olabiliyor. Bazen de uygulama sizde yüklü olan iOS versiyonuna uymayabiliyor.

Peki uygulamaların eski versiyonları indirmek mümkün mü ? Eğer Jailbreakli bir cihazınız varsa bu mümkün. Cydiada Bigboss reposundaki App Admin adlı tweak ile App Store uygulamalarının eski versiyonlarını yükleyebilirsiniz.

Uygulamayı App Store’da aratıp bulduktan sonra indirme butonuna basılı tutunca orada downgrade seçeneğini göreceksiniz. Eğer uygulama sizde yüklü ise aç butonunun üzerine basılı tutunca downgrade seçeneğini göreceksiniz. Bu aşamada o uygulamanın bilinen bütün versiyonları sıralanıyor. İstediğiniz versiyona tıklayınca inmeye başlıyor. Ayrıca isterseniz block all updates seçeneği ile uygulamaya güncelleme gelmesini de engelleyebilirsiniz.

Örnekte gördüğünüz gibi instagramın eski bir versiyonu yükleyince eski Instagram ikonu geri geldi.

image image image image

4 Yorum

 1. Derya Derya 21 Mart 2019

  Bende uzun basınca hiç bisey çıkmıyor direk uygulama iniyor. ??

 2. Set@mon Set@mon 13 Mart 2019

  Tonla para ver ve sonra özgürlük için sürün. Geçmiş ola!

 3. ayhanu ayhanu 10 Şubat 2017

  apple ve ios artık benim için eskisi kadar bir değer ifade etmiyor…

 4. ayhanu ayhanu 26 Ocak 2017

  jailbreaksiz bir çözüm yokmu? iPadte Logic Remote güncellendi ve şimdi Logic Pro ile çalışmıyor eskisine döndürmek istiyorum. Backuptan falan geri alınamaz mı eski sürüme dönmem gerek. 🙁

Yorumlar kapatıldı.