App Store Uygulamalarının Eski Sürümlerini Yüklemek Mümkün

App Store uygulamalarında bazen sorunlar yaşanabiliyor. Çok sevdiğiniz bir özellik uygulamadan kaldırılmış olabiliyor. Bazen de uygulama sizde yüklü olan iOS versiyonuna uymayabiliyor.

müşteri hizmetleri

Peki uygulamaların eski versiyonları indirmek mümkün mü ? Eğer Jailbreakli bir cihazınız varsa bu mümkün. Cydiada Bigboss reposundaki App Admin adlı tweak ile App Store uygulamalarının eski versiyonlarını yükleyebilirsiniz.

Uygulamayı App Store’da aratıp bulduktan sonra indirme butonuna basılı tutunca orada downgrade seçeneğini göreceksiniz. Eğer uygulama sizde yüklü ise aç butonunun üzerine basılı tutunca downgrade seçeneğini göreceksiniz. Bu aşamada o uygulamanın bilinen bütün versiyonları sıralanıyor. İstediğiniz versiyona tıklayınca inmeye başlıyor. Ayrıca isterseniz block all updates seçeneği ile uygulamaya güncelleme gelmesini de engelleyebilirsiniz.

Örnekte gördüğünüz gibi instagramın eski bir versiyonu yükleyince eski Instagram ikonu geri geldi.

image image image image

müşteri hizmetleri

“App Store Uygulamalarının Eski Sürümlerini Yüklemek Mümkün” üzerine 4 yorum

  1. jailbreaksiz bir çözüm yokmu? iPadte Logic Remote güncellendi ve şimdi Logic Pro ile çalışmıyor eskisine döndürmek istiyorum. Backuptan falan geri alınamaz mı eski sürüme dönmem gerek. 🙁

Yorumlar kapalı.