Apple, 2017 Yılı Okula Dönüş Kampanyasını Başlattı!

Apple Okula Dönüş

Apple bugün, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da 2017 yılı “Back to School” yani “Okula Dönüş” kampanyasını başlattı. Kampanya dahilinde, öğrencilerin, öğrenci ebeveynlerinin, eğitimcilerin veya bir okul personelinin eğitim fiyatlandırması ile bir Mac satın alması durumunda Beats Solo3, BeatsX veya Powerbeats3 kulaklıklarından herhangi birisi sınırlı süre ile ücretsiz olarak sunulacak.

teknik destek

Uygun modeller arasında herhangi bir MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac veya Mac Pro yer alıyor. Her zamanki gibi, Mac mini ve yenilenmiş Mac’ler kampanya dışında tutuluyorlar.

Kampanya dahilinde aynı zamanda herhangi bir 10.5 inç veya 12.9 inç iPad Pro’yu satın alan öğrencilere ve eğitimcilere ücretsiz BeatsX kablosuz kulaklıklar sunuluyor. Ayrıca bu ürünlerle birlikte Beats Powerbeats3 için 50 dolar veya Solo3 kablosuz kulaklıklar için 150 dolar fark ödeyerek bu ürünlerden birisini de satın almak mümkün. Apple’ın yeni 9.7 inç iPad ve iPad mini 4 modelleri ne yazık ki bu kampanya dahilinde değiller.

Kampanya, Apple’ın eğitime özel fiyatlarla kullanılabilir olan online mağazasına ek olarak, Apple perakende mağazalarında ve Apple yetkili mağazalarında geçerli. Kampanya üniversite öğrencilerini, ebeveynlerini ve üniversitelerdeki tüm personelleri kapsıyor.

Apple’ın Okula Dönüş kampanyası, Türkiye, Singapur ve Meksika dahil olmak üzere seçkin pek çok ülkelerde kullanılabiliyor ancak henüz başta Türkiye olmak üzere Avrupa’da kullanılabilir durumda değil. Apple genellikle kampanyasını Türkiye, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve Hollanda gibi ülkelerde aktif hale getirmek için birkaç hafta bekliyor.

Apple’ın Okula Dönüş kampanyası bugün başladı ve 25 Eylül 2017’de Amerika Birleşik Devletleri’nde ve Kanada’da sona erecek.

Öğrenciler, kampanyaya katılabilmek için üniversite kayıtlarını veya öğrencilik haklarını ürün satın alımı sırasında doğrulamaları gerekiyor. Kampanya ülkemizde de kullanılabilir olduğunda tüm detayları sizlerle paylaşıyor olacağız.

müşteri hizmetleri