Apple 3. Nesil Apple TV’nin Üstünü Çizdi!

3-nesil-apple-tv

Apple, üçüncü nesil Apple TV’nin üstünü çizerek satışını durdurdu. Ayrıca Apple Online Store’daki 3. nesil Apple TV satın alma bağlantısı dördüncü nesil Apple TV’nin satın alma bağlantısına yönlendiriliyor. Apple çalışanlarına ve eğitimcilerine de doğrudan şirket içi e-posta göndererek konuyu doğruluyor.

teknik destek

Cupertino merkezli şirket üçüncü nesil Apple TV için desteğini sunmaya devam edecektir ama artık şirketin tüm dikkatini dördüncü nesil Apple TV’ye verdiği gerçeğini görmek gerekiyor.

Üçüncü nesil Apple TV 2012 yılında hayatımıza girdi ve üstünden hemen hemen dört yıl geçti. Doğal olarak onu eski bir cihaz olarak görmenin yanlış bir tarafı yok ki Apple’ın dördüncü nesil Apple TV ile yaptığı atılımlar onun eskimesini hızlandırdı. Yazılımsal anlamda tvOS ve yazılıma entegre App Store ile 4. nesil Apple TV’nin ayrı bir yeri var. En azından üçüncü nesil Apple TV’ye göre…

Şu anda 4. nesil Apple TV’nin 32 GB yerleşik depolama kapasitesine sahip olan varyantını 629 TL’ye, 64 GB yerleşik depolama kapasitesine sahip varyantını ise 829 TL’ye satın alabilirsiniz. Satın alma sayfasına buradan devam ederek erişebilirsiniz.

müşteri hizmetleri