Şimdi yükleniyor

Apple, 32GB iPhone 6’nın Satışına Başladı!

iPhone-6

Apple, 32GB iPhone 6’nın Satışına Başladı!

Yakın zamanda, Apple’ın, bazı pazarlarda yeni bir 32GB iPhone 6’yı yeniden satmaya başladığı ortaya çıktı. Bu model, şu anda Asya’daki bazı operatörler tarafından satılıyor.

Apple’ın güncellenmiş iPhone 6’yı kendi mağazalarında henüz satışa sunmadığını belirtmek isteriz. Ancak Tayvanlı bazı operatörler, daha uygun fiyatlı olan bu iPhone’un sınırlı sayıdaki satışına balmış bulunuyorlar. Operatörler, cihazı 30 aylık bir süre için aylık 45 dolar ve toplamda 1.399 dolar olacak şekilde bir teklif ile sunuyorlar. Asya’daki diğer perakende satış noktaları önümüzdeki haftalarda cihazın satışına başlayacaklar.

teknik destek

Apple’ın iPhone 6’sı yaklaşık üç yaşında ve yalnızca 16GB, 64GB ve 128GB depolama seçenekleri ile piyasaya sürülmüştü. Şirket, iPhone 7’yi tanıtması ile tüm dünyada iPhone 6 satışlarını sonlandırmıştı. Bunu göz önünde bulundurarak, Apple’ın 32GB iPhone 6 modelini daha önce satmadığını ve bu modelini yeni bir pazarlama stratejisinde amaç olarak kullanacağını söyleyebiliriz.

Apple’ın geçmişte, bazı pazarlar için eski iPhone modellerini yenileyerek satışına başladığını görmüştük. Birkaç yıl önce, şirket gelişmekte olan pazarlar için iPhone 5c’nin 8GB’lık bir sürümünü piyasaya sürmüş ve baya bir eleştirilmişti.

Apple’ın şu an için iPhone 8 üzerine yoğunlaştığını biliyoruz ve bu süreçte şirketin orta seviye pazar segmentine de girmek için çaba gösterdiğini görmek güzel.

teknik destek