Apple, 4. Nesil iPad’i Bir iPad Air 2 ile Değiştirme Seçeneğini Müşterilerine Sunmaya Hazırlanıyor!

Apple iPad

Apple’ın sızdırılan bir şirket içi yazışma notuna göre, Apple Store’lar ve Apple Premium Reseller aracılığıyla, bir müşterinin onarım için bekleyen 4. nesil iPad’ini bir iPad Air 2 ile değiştirme seçeneğine sahip olduğu ortaya çıktı.

teknik destek

MacRumors tarafından ele geçirilen bu şirket içi paylaşım notuna göre, 30 Mart’tan itibaren, 4. nesil iPad’in onarılması yerine iPad Air 2’nin müşteriye verilmesinden söz ediliyor. Bu değişimin yapılması veya onarım yerine iPad Air 2’nin müşteriye verilmesi için şartların tam olarak ne olduğu ise şimdilik net değil.

4. nesil iPad, 2012 Kasım ayında piyasaya çıktı. Bu nedenle bir müşterinin değişime ihtiyacı olduğunda Apple’ın yeni ve daha kullanılabilir olan iPad Air 2’yi sunması daha kolay bir seçenek olarak duruyor.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken detay, her 4. nesil iPad’in değiştirilmeyeceğidir. Yani bir 4. nesil iPad’e sahipseniz ve onarım için Apple’a başvurduysanız size iPad Air 2 verilmeyebilir. Bunun için Apple’ın yakın zamanda daha belirgin hale getirmesi beklenen şartları sağlıyor olmanız gerekecektir. Elbetteki Apple’ın bu teklifi bölgelere veya ülkelere göre değişiklik gösterebilir.

müşteri hizmetleri

2 Comments

Comments are closed.