İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple AirPods 2 Özellikleri Sızdırıldı!

Apple’ın merakla beklenen yeni AirPods modeli AirPods 2 özellikleri sızdırıldı. İşte Apple’ın yeni tamamen kablosuz kulaklığı AirPods 2 hakkında yeni bilgiler. 

teknik destek

Yüksek fiyat etiketiyle tepki toplayan ancak yine de başarılı bir satış grafiği çizen Apple’ın tamamen kablosuz kulaklığı AirPods 2 hakkında yeni bilgiler sızdırıldı. Sızıdırlan bilgilere göre AirPods 2 çok önemli özelliklerle birlikte gelecek. 

AirPods 2 Suya Dayanıklı Olacak!

Gelen iddialara göre AirPods 2, gelişmiş özelliklerle 2019 yılının başlarında satışa sunulacak. Suya dayanıklı bir özelliğe sahip olacak olan AirPods 2, daha uzun kablosuz kullanım özelliği ve gelişmiş gürültü önleme özelliğiyle gelecek. AirPods 2’nin ile birlikte daha iyi ses kalitesine sahip olacağı düşünülürken AirPods 2’nin fiyatının yine yüksek olması bekleniyor. 

apple-airpods-2-ozellikleri-sizdirildi-2

Yeni bir kablosuz çip ve yeni Siri komutlarıyla birlikte daha işlevsel özelliklere sahip olacak olan AirPods 2’nin Apple AirPower ile uyumlu olması bekleniyor. Apple Watch modelinde olan, kalp atışı monitörü ve çeşitli biyometrik sensörlere sahip olacağı iddia edilen AirPods 2’ye dair yeni bilgilerin önümüzdeki günlerde gelmesi bekleniyor. 

müşteri hizmetleri