İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple, AirPods için Üç Yeni Reklam Filmini Paylaştı

Apple bugün, YouTube kanalında en yeni aksesuarı AirPods’u öne çıkartan üç yeni reklam filmini paylaştı. Reklamların ilk ikisinde, Siri ve anlık eşleştirme gibi AirPods özelliklerine odaklanılıyor ve üçüncü reklam filminde cihazın tasarımını sergilemeye odaklanılıyor.

teknik destek

Anlık eşleştirmenin gösterildiği ilk reklam filmi Pairing’de, bir adam AirPods şarj kutusunu açıyor ve iPhone 7 ile anında eşleşmelerini izliyor. Daha sonra, kamera yakınlaştıkça bir otomobilin yanında dans etmeye devam ediyor. Sonunda, Apple’ın “Pratikte Sihirli” iPhone 7 Sloganı ekranda beliriyor.

https://youtu.be/y6e-Z0h6zfU

İkinci reklam filmi Siri’de, bir adam iki kez Siri’yi etkinleştirmek için AirPods’una dokunuyor ve sonra ondan bir şarkı çalmasını istiyor. Ardından adam duvarın dibinde dans etmeden önce sokakta dans etmeye başlıyor.

https://youtu.be/QvPHny-bRQU

Son reklam filmi Notes’da ise, AirPods’lar, Marian Hill’in “Down” şarkısı eşliğinde piyano üzerinde, siyah bir arka planda, müzik notaları olarak kullanılıyorlar. Reklam sonunda bir AirPods şarj kutusu açılışı ve AirPod’ların bir iPhone ile eşleştirilmesinin ne kadar hızlı olduğu gösteriliyor.

https://youtu.be/lvOKBQvbLhg

Her üç reklam filminde de Marian Hill’den “Down” şarkısı yer alıyor. AirPods için yayınlanan ilk reklam seti bunlar ve hepsinde de iPhone 7’den bahsediliyor. “Eşleştirme” ve “Siri”, iPhone 7’nin “Pratikte Sihirli” sloganını kullanan tek reklam filmleri.

Apple ayrıca, “Close Your Rings” adlı YouTube kanalına yeni bir Apple Watch Series 2 reklam filmini de yükledi. Bu reklam filminde, Apple Watch’taki popüler spor özelliklerinden günlük hareketlerini, egzersizlerini ve ayakta kalma hedeflerini denemeye çalışan üç kişi yer alıyor.

https://youtu.be/Qkmn6ZRTsOM

teknik destek