İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple, Apple Watch için Kurumsal Teşvik Programını Duyurdu

Apple Watch, farklı firmalara yönelik çeşitli sağlıklı yaşam programlarının merkezi haline gelmiş durumda.

teknik destek

Ve şimdi Apple, bu konuda giyilebilir cihazının kapsamını arttırmak için özel bir sayfa açmaya uygun gördü. Apple Watch’un “kurumsal sağlık programının merkezi” olarak tanıtan web sitesini başlattı. Şirket, Apple Watch’un farklı programlarla sorunsuz çalışacak şekilde tasarlandığını belirtiyor.

“Dikkat çekme pratiklerinden fitness hedeflerine ulaşmaya kadar, sağlıklı yaşam, çalışanların sağlıklı ve enerjik olmasını sağlar. Apple Watch, çalışanların gün boyunca aktif, sağlıklı ve üretken kalmaları için kurumsal sağlık programı ile sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır.”

Bu web sayfasında aynı zamanda, IBM’deki Sağlık Yardımı ve Sağlığın Geliştirme Direktörü Ellen Exum da dahil olmak üzere farklı şirket çalışanlarının mesajlarıda yayınlanıyor.

Ellen Exum, “Apple Watch, sağlık önceliklerini belirlemek için ideal bir cihaz haline geldi. Çalışanlarımızdan gelen yanıt büyük oldu ve bunun IBM’in sağlıklı yaşam kültürüne katılımını artırmaya yardımcı olacağına inanıyoruz.” diyor.

Apple tarafından faaliyete geçirilen bu web sayfasını buradan devam ederek kontrol edebilirsiniz. Sayfa henüz Türkçe dil desteğine sahip değil.

müşteri hizmetleri