İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple Bir Televizyon Dizisi/Programı için Çalışma Yapıyor

New York Times’ın yayınladığı bir raporda Apple’ın Will.i.am, Ben Silverman ve Howard T. Owens ile birlikte “uygulama ekonomisi” için bir televziyon dizisi bir diğer deyişle spotu için çalışma yaptığı belirtiliyor.

teknik destek

App Store’un ön planda tutulacağı bu dizi de, aslen hedefin ne olduğu tam olarak bilinmiyor. Apple yöneticileri senaryo veya bölüm uzunlukları üzerinde çalışıyorlar ve henüz dizi için herhangi bir detay mevcut değil.

Ancak App Store’un ön planda tutulacağı fikri baz alındığında Apple’ın bir uygulama veya uygulamalar üzerinden yürüyeceğini tahmin ediyoruz. Apple geçen yılda Hollywood’un yöneticileri ile benzer bir şekilde toplantı yapmıştı.

Dizi mi spot mu her şeyin şu an için net olmadığını belirtelim. Kimi uzmana göre Apple bir televizyon programı da başlatabilir. Edinilen bazı detaylara göre yarı-otobiyografik dram olarak tanımlanan Vital Signs adında bir dizinin başlatılması öne çıkıyor. Hatta dizi de Beats kurucularından Dr. Dre’nin de rol alması bekleniyor.

Apple’ın başta Apple Music olmak üzere App Store ve diğer hizmetlerini teşvik etmek için böyle bir adım attığı özellikle üzerinde durulanlar arasında.

 

müşteri hizmetleri