İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple Bu Sonbaharda Miami Florida’ya En Büyük Perakende Mağazasını Açıyor

Apple Florida’da yapımı devam eden Brickell City Centre’da, bugüne kadar ki en büyük perakende mağazasını açmaya hazırlanıyor.

teknik destek

Apple’ın perakende mağazasının en büyük olacağı Real Deal ve Güney Florida Business Journal tarafından rapor edildi. Raporların yılın sonbaharında, yeni mağazanın açılışına hazırlanıldığına işaret ediyor. Brickell Center, 500.000 feet e varan kule yükselikleri ve büyük açık hava alışveriş merkezleri ile ki şu ana kadar 75 mağaza ve restoranın yer alacağı teyit edilmiş.

Restoran, perakende satış mağazalarının yanı sıra, iki kat mülkiyetli kuleler, bir otel ve iki ofis binası bulunacak. Apple Store‘un kare görünüme sahip olacağı ve ikinci veya üçüncü katta yer alacağı rapor edilmiş durumda. Raporlar, birinci katta lüks mağazaların, ikinci katta ise sıradan perakendecilerin yer alacağını teyid ediyorlar. Bu sebeple Apple’ın birinci katta yer alabileceği düşünülüyor.

Apple’ın Miami’de birden fazla mağazası mevcut. Yeni Apple Store’un iPhone 7 lansmanı ile açılacağı da gelen bilgiler arasında. Apple her zamanki gibi Eylül ayında gerçekleştireceği etkinlikle yeni iPhone’u tanıtacak.

müşteri hizmetleri