Apple Cihaz Değişimi

Apple cihaz değişimi

Apple cihaz değişimi, iPhone başta olmak üzere firmanın ürünlerini kullanan kişilerin merak ettikleri bir konu, yazımızda cihazınızın değişimi için ne yapılması gerektiği, uygunluğu gibi konularda bilgiler aktaracağız.

teknik destek

Apple cihazınızın garanti dahilinde değiştirmek için ilk olarak garantinizin devam ediyor olması gerekiyor. Cihazın garanti süresini kontrol etmek için ilgili yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Apple iPhone Değişimi

Apple garanti kapsamında bulunan ve üretim kaynaklı problemleri bulunan cihazların değişimini yapmaktadır. Apple onarım yerine değişimi tercih ettiği için kullanıcıları memnun etmektedir. iPhone cihaz değişimi olması için genellikle şu durumların meydana gelmesi gerekir; Fiziksel tuşların çalışmaması, home tuşunun çalışmaması, sessize alma tuşunun fonksiyonelliğini yitirmesi, üretim kaynaklı kamera problemleri, kameranın içine toz kaçması, hoparlörün çalışmaması, ekrandaki piksel kayıpları, anakart ve donanımsal hatalar genellikle değişim için yeterli olmaktadır.

Cihazınızın ekranının çatlaması veya kırılması kullanıcı hatası olarak kabul görür ve garanti kapsamı dışında değerlendirilir. Batarya ile ilgili sıkıntılarda da bataryanın değişimi sağlanmaktadır.

Apple cihaz değişimi

Apple iPad Değişimi

iPad modellerinin değişime uygun olması için iPhone ile ilgili belirttiğimiz şartlar geçerli olmalıdır. Düşürme, çarpma vs. gibi olaylar sonrasında oluşan kusurlar kullanıcı hatası kabul edilecek ve garanti kapsamı dışında değerlendirilecektir.

iPhone Swap Cihazı Nedir?

Apple’ın iPhone modellerini değiştirdikten sonra verdiği cihazlara “Swap” adı verilir. Swap cihazlar sıfır ürünlerdir, insanların swap cihazlar için tamir edilip verilen cihazlar olduğu laflarına inanmayın. Swap modeller vergiden muhaf tutulmak ve ürün değişimleri için hazırlanmış farklı şekilde paketlenmiş sıfır cihazlardır.

Yorumlar kısmında deneyimlerinizi anlatabilir ve aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

müşteri hizmetleri

15 Comments

  1. 6s plus %10 lardayken ve soğukta kapanıyordu. Değişim yaptılar.

  2. Garantisi devam eden 6S Ekranında çatlak olduğu için serviste 630 TL ücretle cam değişimi yapıldı. Fakat pildede sorun olmasına rağmen pile hiçbir işlem yapmadan cihazın tamiri bitmiştir diyerek cihaz teslim ettiler. Şarj 15-20 seviyelerindeyken tlf kapanıyor.

Comments are closed.