İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple Cihazınızla İlgili Soru veya Sorunlarınız için Apple Destek Sayfamızı Kullanabilirsiniz

Dünyada 1 milyardan fazla Apple cihazın aktif bir şekilde kullanılıyor olması şüphesiz sorunlarından binbir türlü olmasına sebebiyet veriyor ve kimi yerde Apple’ın servis ve destek hizmeti bekleneni sunamıyor.

teknik destek

En son Twitter üzerinden dahi kullanıcılarına birebir destek için atılım yapan Apple’ın yine de tüm müşterilerine ulaşması mümkün değil. Sorununuzu en yakın Apple Store veya Apple Premium Reseller aracılığı ile çözebilirsiniz ancak ülkemizde ki Apple Store‘larda yaşanan randevu sıkıntısı baz alındığında tek seçenek Apple Premium Reseller oluyor.

Ancak sorununuz basit bir sorunsa, cihazınızdan sadece böylesine basit bir sorun sebebiyle birkaç gün uzak kalmanız sizi üzebilir. AppleFoni ekibi olarak tüm bunları düşünerek sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına Soru – Cevap hizmetimizi kullanımınıza sunduk.

Apple Destek olarak tanımladığımız bu hizmetimiz sayesinde her türlü soru veya sorununuza cevaplar alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken buradan devam ederek hizmet sayfamıza ulaşmak ve soru veya sorununuzu detaylı bir şekilde paylaşmak. Gerek Apple Uzmanları gerekse diğer kullanıcıların etkileşimi ile sorularınıza çözümler bulabilirsiniz.

teknik destek

Bir yorum

  1. Yunus Yunus 15 Eylül 2018

    iPhone x kulanıyorum arka cam kırıldı höparlör bozulmuş bitanesi kırılmanın etkisiyle bozulmuş bilmiyorum bide 5 dakka oyun oynuyorum telefonun ısınmasıyla nerdeyse elim yanıyor değişime göndersem değişirmi

Yorumlar kapatıldı.