İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple’ da işe girmek için şartlar

Apple işe girmek ister miydiniz? Dünya çapında 100.000’den fazla insana iş imkanı sunan Apple, kültürel çeşitlilik ve birliktelik ilkesine büyük önem veren bir şirket. Dünyanın en değerli markası olması, Apple’da kariyer yapmayı daha önemli hale getiriyor. Apple’ ın dediği gibi; hayatınızda en iyi işini burada yapın. Dünya sizleri izlesin…

teknik destek

Pek çok insanın hayali Apple’da çalışmak ve Türkiye ekibinin bir parçası olmak. Bunun için doğru pozisyonu bulmak ve o pozisyon için gereksinimleri karşılamak gerekiyor. O halde gelin bunu nasıl gerçekleştirebileceğinize daha yakından bakalım.

Apple’ da çalışmak

Apple’da çalışanlar sadece ürün tasarlamak, yazılım geliştirmekle kalmazlar, aynı zamanda tüm sektörlerde çığır açan mucizelerin yaratılmasında rol oynarlar. Apple ile birlikte şaşırtıcı teknolojilerden öncü çevresel uygulamalara kadar, yapılan her leyi yönlendiren yenilikçi ilkesine sadık kalınır. Apple’ın en ilham verici yanı ise çalışanlarının çeşitliliği ve fikirleridir.

Apple’da, kültürel çeşitlilik ve birliktelik ilkesinin bir devamı olarak, eşit istihdam sağlanır. Tüm başvuranlara istihdam ve ilerleme fırsatları sunmak için pozitif ayrımcılık yapılır. Fiziksel veya zihinsel engelli kişilerle çalışmaya ve bu özellikteki iş başvurusu sahiplerine destek sağlamaya önem verilir.

Apple’da yarı zamanlı çalışanlar da dahil her çalışana ücretli izin, özel ürün indirimleri ve kariyer gelişimini teşvik edecek kaynaklar sağlanır. Böylece sadece bir iş sahibi değil aynı zamanda geleceğinize yatırım yaptığınız bir işe sahip olmuş olursunuz.

Apple’ da çalışma şartları

Apple, çalışanlarını üç ana kategoride topluyor.

Kurumsal fırsatlarla Apple’a katkıda bulunmanın birçok yolunun yanı sıra, sevdiğiniz şeyleri yapma olanaklarına sahip oluyorsunuz. Donanım ve yazılım ürünlerini yaratmak için en iyinin de iyisine ihtiyaç duyan Apple’ın ürünlerini pazarlayabilir, işleyişine destek olabilir veya çalışanlarını yönetebilirsiniz.

teknik destek