Apple Destek: Apple Ürünleriyle İlgili Soru veya Sorunlarınız mı Var? AppleFoni Destek Ekibi ile Tanışın

img_2566

Apple Türkiye Destek ekibi kimi zaman karmaşık yaklaşımları ile kullanıcılara beklediği çözümleri sunamıyor. Hatta kimi zaman sadece Apple Premium Reseller veya Apple Store’lara yönlendirmekle kalıyorlar. Hal böyle olunca Apple’dan resmi olarak destek almak ne yazık ki kimi zaman zulüm olmaktan öteye gidemiyor.

teknik destek

AppleFoni ekibi olarak çıktığımız yolda 3. ayımızı büyük bir başarı ile atlatmış bulunuyoruz. Apple Türkiye kullanıcılarına en iyi desteği vermek ve Apple dünyasıyla ilgili gelişmeleri en birinci ağızdan öğrenmeniz adına mücadele ediyoruz. Apple ve ürünleri ile ilgili haberleri, söylentileri ve incelemelerimizi an be an sizlerle paylaşıyoruz.

Şimdi de Aple Uzmanları’ndan oluşan yrni bir ekip oluşturduk ve Apple ve ürünleri ile ilgili soru veya sorunlarınıza çözüm sunmak adına Apple Destek sayfamızı kullanımınıza sunuyoruz.

Apple Destek sayfamız aracılığı ile; servisle uğraşmadan, yerinde çözümleri öğrenebilirsiniz. Sadece sorunuzla alakalı yeterli düzeyde detayı vermeniz yeterli. Üstelik destek hizmetimiz ücretsiz.

müşteri hizmetleri