İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple Destek Ekibi Artık YouTube’da!

Apple, 2016 yılının başında müşterilerinin sorularına ve sorunlarına çözümler üretmek için Apple Support adında bir Twitter hesabı ile sosyal medya açılımı başlatmıştı. Apple, aynı destek ekibini bu kez de YouTube’da faaliyet göstermek üzere YouTube’a taşıdı. Apple Support adı ile YouTube’da bir kanal açıldı.

Şu anda, iOS ve iPhone için ipuçları, nasıl yapılır gibi bir dizi rehber videolarını, hesap özelliklerini özelleştirme, duvar kağıdını değiştirme, arama geçmişini silme gibi çeşitli iOS özellikleri için açıklayıcı videolar üretiliyor ve Apple Support YouTube kanalında paylaşılıyor.

Her rehber videoda, bir kişinin eli yer alıyor ve yönlendirmelerinin daha güçlü hale getirilmesi için ekran üstünde yapılması gerekenler tüm detayları ile anlatılıyor.

Videolar ilave açıklamalarla birlikte sunuluyor ve erişilebilirlik için tam İngilizce altyazılarla birlikte sunuluyorlar.

Apple Support YouTube kanalı, dün gece iOS’un pek çok özelliği hakkında ipuçları sunan birçok video paylaştı. Kanalın belirli aralıklarla güncelleneceği görülüyor ancak ne sıklıkta güncelleneceği bilinmiyor.

İşte, kanalda paylaşılan videolardan birkaçı;

https://youtu.be/6a1hEBF4UUY

https://youtu.be/B450jhJ5vHg

https://youtu.be/4QFE0xADZXY