Loading Now

Apple, Düşük Işıkta iPhone 7’nin Kamera Performansını Gösteren Yeni Reklam Filmini Paylaştı

iPhone-7-One-Night

Apple, Düşük Işıkta iPhone 7’nin Kamera Performansını Gösteren Yeni Reklam Filmini Paylaştı

Son Güncelleme tarihi 7 February 2017 by Müşteri hizmetleri

Shot on iPhone” reklam kampanyasının bir parçası olarak Apple, bugün YouTube kanalına “One Night” isimli bir video yükledi. Reklam filmi, iPhone 7 tarafından dünyanın pek çok farklı yerinde aynı gecede yakalanan fotoğrafları ve videoları içeriyor.

teknik destek

Fotoğraflar, altı kıtadan, 15 farklı şehirden ve 16 fotoğrafçıdan geliyor. Hepsi de 5 Kasım 2016’da çekilmiş. Apple, fotoğrafları ve videoları geçen hafta tanıtılan “One Night” kampanyası kapsamında gelen içeriklerden derlemiş.

https://youtu.be/0QKG4mRH_MY

Apple’ın açıklamasına göre “One Night” reklam kampanyası, Johannesburg, Güney Afrika’daki kulüplerden, İzlanda’daki buz mağaralarına, Şanghay’daki çatılara kadar pek çok farklı yerden gelen fotoğraflar ve videolarla iPhone 7’in düşük ışıklı fotoğraf becerisini sergilemek için tasarlandı.

Apple, 25 ülkede “One Night” fotoğraflarını sergiliyor. Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus‘ı, düşük ışık koşullarında daha önce hiç olmadığı kadar iyi performans sağlayan optik görüntü sabitleme, f / 1.8 diyafram ve geliştirilmiş altı bileşenli objektife sahip.

teknik destek