İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple ek destek ünitesi nedir?

Apple ek destek ünitesi nedir? Ek donanım desteği ve ek yazılım desteği ne demek ne işe yarar?

teknik destek

Apple, kullanıcılarının her zaman sorun ve ihtiyaçlarında yanında olmaktadır. Bu yüzden de kendi resmi internet sitesi üzerinden ek destek imkanı vermektedir. Ek destek imkanı sayesinde, herhangi bir Apple cihazı kullanıcılarının yardımına koşulur. Apple cihazlarında meydana genel donanım ve yazılım sıkıntıları, ek destek ünitesi sayesinde ortadan kaldırılır.

Ek donanım desteği nedir?

Apple kullanıcılarının temel ayarlarda, montajda, bağlantı gibi komplike konularda telefon üzerinden yardım alınmasını sağlar. Daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlerin, ek donanım desteği uzantısına girerek gerekli bilgileri okuması gerekir.

Ek yazılım desteği nedir?

Ek yazılım desteğine bakılacak olursa ise, donanımla ilgili bütün Apple imkanlarının kullandırılması ve doğru ayarlamaların yapılması için gerekli olan işlemlerin, telefon üzerinden kullanıcılara sunulmasını içerir. Böylece kullanıcılar, resmi internet sitesi üzerindeki Apple desteklerini çok doğru bir şekilde yerine getirebilecektir.

Ek destek alma süresi

Yeni bir Apple cihazı alan kullanıcıların; bakıldığı zaman yazılım ve donanım anlamında yardım almaları için 90 günlük bir sınır belirlenmiştir. Bu süre içerisinde, genel olarak kullanıcılara sınırsız sayıda yardım ve ek destek imkanı sunulur. Apple Watch için bu destek süresi 2 yıl olarak değiştirilmiştir. Kullanıcılar, ilk yıl Apple Garantisi ile birlikte, kanuni haklarının hepsinden yararlanabilir. Daha fazla bilgi almak isteyen kullanıcıların, Apple resmi sitesine girerek sorun destek bölümünde bulunan ek destek alma sürelerini incelemeleri gerekmektedir.

teknik destek